Prskalice




]Krila 10m,pumpa 105l,dizne standard.
07052012119.jpg




07052012120.jpg

Danas bio na vasaru kod coveka,i moj tata je bio u pravu kad je reko da nemamo pojma,pumpa je ipak 105litara a ne 50,ja otiso na vasar i skontam prskalicu ko moju,pitam coveka vidim pumpa na stolu 50l reko jel postoji ovakva od 100 kaze postoji al je sad nema,i onda se predstavim i kazem da je tata kupio prosli vasar prskalicu kod njega i onda kaze da da ta je bila 105l kao i pise na njoj 102 a na ovoj na stoju je pisalo 50,i ta od 50 je samo gabaritno manja od ove sto je kod mene od 100 ili 105.Kaze da 12m ladno moze da nosi tj da se prosire krila.
 
To je ako se ne varam agromehanika pumpa? Gledao sam ih na sajmu, ok izgledaju i prilicno su pristupacne cenom.
 
Ferocoop ugrađuje Leško pumpe u prskalice manjih zapremina a u veće ne znam !

igordulić

Pumpa na tvojoj prskalici je kopija RAU pumpe od 105 lit.
 
Pre 7-8 godina sam trebao da remontujem 50 litarsku pumpu ali sam povoljno kupio 100 -litarsku pumpu.Od tada više nema problema sa pritiskom .


 
Danas stigla a posle kiša će odmah u akciju, leško 1000 lit,15m
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
pozdrav svima!gde na pumpi na agromehanikinoj prskalici 340l iz 80-tih godina model,ispustiti ulje radi zamene?
 
para puno boli glava, po mojoj proceni negde oko 4 hiljadarke ....:osmeh:

C E S T I T A M.....nego komsta da te nesto pitam, cime ces ti ovo cudo da nosis napunjenog ili se montiraju tockovi ispod pa ce se slepati!?
 
Nazad
Vrh