Razrivač (Gruber)

Ima nešto i do motičice ...ali definitivno ima i do zemljišta a i do razmaka izmedju radnih tela. Tamo gde gruber uhvati tvrdje zemljište tamo se ne guši....problem je kad je mekano
15dmff6.jpg


124fv6d.jpg

Ovako izgleda ta parcela nakon setve i kembridž valjka ..inače ječam je u pitanju .
 
@Dragan 18
Kako si ti zadovoljan radom tog grubera? Koliki je razmak izmedju dva reda opruga?
 
24gvz93.jpg


Kupio sam rau gruber sa slike i potrebna su mi 2 radna organa i valjak. Vidim da se spominje covek iz N.Pazove pa ako moze neko da mi napise broj telefona (moze i na PP). Ako znate jos gde bi mogao da se raspitam posaljite mi i to. Hvala
 
Radni organ je oko 100F ovde u CH a valjak mozes da nabacis neki od RD. Sve ja to imam ako ti je potrebno.
 
Cizel,Tiler,Gruber u cemu je razlika...(u radnim organima,zemlje odakle prototipi poticu,....) ????
 
Ma da , dosta toga je i "izgubljeno u prevodu " , a još ima i priključaka koji su kombinacija neka dva postojeća ili nešto izmedju . Imaće muke oni kako se zovu što pišu i obnavljaju riječnike. :haha:
 
Sa potrebnih 70-80 ks po metru (sirine) zahvata ta masina čuda pravi.Gledao sam je u radu na par spit-ova izmedju ostalog i u Srbobranu i mogu reci da je masina ekstra dobra.

- - - - - - - - - -

Sta mislite moze li se gruber napraviti od majevicine vadilice za repu,mislim na ram?Nesto se razmisljamo pre nego sto posaljemo liniju za repu u vecna lovista sta bi se pametno moglo od nje napraviti pa nam pade na pamet gruber.Sta mislite o tome?
 
Sta mislite moze li se gruber napraviti od majevicine vadilice za repu,mislim na ram?Nesto se razmisljamo pre nego sto posaljemo liniju za repu u vecna lovista sta bi se pametno moglo od nje napraviti pa nam pade na pamet gruber.Sta mislite o tome?




Uploaded with ImageShack.us
 
Bravo kolega,moze li koja slika vise?Kakve ces radne organe namontirati,koliko i hoces li njene diskove iskoristiti za zatvaranje brazdica iza radnih organa?Naravno i cime mislis da vuces tu masinu?
 
Nazad
Vrh