Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi pozdrav meni je danas uplaceno nesto sto ni sam ne znam sta.Pise uplata od premije za polj.proi. 5680 din jel znatesta je to?A inace radi malo preko 14 hektara i ova cifra mi se ne uklapa nikako!!??
 
I meni je malo pre stigla poruka o uplati. Koliko sam iz cifre zaključio, to je razlika do avansa za žitarice.
 
Komšija, kada si predao papire?
Ja predao i subvencije i refakcije 27.09. i ništa, a koliko vidim dobijaju već oni koji su i kasnije predali.
Da znam da reagujem adekvatno:osmeh:
 
Legli novci i meni jos ja reko zadruga mi isplacuje kukuruze ali mi se nikako neuklapa racunica kad ono subvencije!
 
Dobio za subvencije a od nafte još ništa .Zahtev za subvencije i za naftu predati 16.09.
 
došle pare, najverovatnije za subvencije za ind. bilje i žitarice, ne vidim po novom intesa online bankingu ni ko je uplatio ni šta. subotica, predato drugi ili treći dan.
 
cekaj kazes 4920 za zitarice ukupno a ja avans dobio 1500 din po hektaru
Prijatelju moras malo vise da mucnes glavom,nemoj se ljutiti.Ako si dobio avans za zitarice letos od 1.500 dinara po hektaru,sleduje ti jos 4.920 dinara po istom osnovu posto je ukupna cifra za sve 6.420 dinara.Masa ljudi nije uzimala avans i oni ce dobiti celih 6.420 dinara po hektaru!Ako si imao kojim slucajem Uljarice prijavljene,dobio si avans od 4.000 dinara i sleduje ti jos 2.420 din do onih 6.420 Nista specijalno,samo ti se kaze!Pozdrav
 
Prijatelju moras malo vise da mucnes glavom,nemoj se ljutiti.Ako si dobio avans za zitarice letos od 1.500 dinara po hektaru,sleduje ti jos 4.920 dinara po istom osnovu posto je ukupna cifra za sve 6.420 dinara.Masa ljudi nije uzimala avans i oni ce dobiti celih 6.420 dinara po hektaru!Ako si imao kojim slucajem Uljarice prijavljene,dobio si avans od 4.000 dinara i sleduje ti jos 2.420 din do onih 6.420 Nista specijalno,samo ti se kaze!Pozdrav
Uz postovanje prijatelju koliko ja muckao glavom ako na 1500 treba da mi daju jos4920 po h ja treba jos 14100 i neki dinar da dobijem a ne 5680 din.samo za zitarice jer sam toliko imao prijavljeno.

- - - - - - - - - -

Posebno uplaćuju žitarice,posebno industrijsko bilje,posebno krmno bilje...,pa razmaci mogu biti i sat vremena
A na industijsko treba da uplate malo preko 10h tako da se ni to ne slaze pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh