Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Neznam sta da radim :S
U jednom redu imam 3 zenke,ova jedna se okotila prije 20 dana i nije bilo problema s misevima,valjda nece ni s ovom :S...
Aaa prvi put se okotila i sve super... Samo molim Boga da sve dobro prodje.
Pacove do sada nisam vidjao.

---------- Poruka napisana u 21:19 ---------- Prethodna poruka je at 20:07 ----------

Vidjet cemo sta ce biti,ja se nadam da ce sve proci u najboljem redu... Samo da nekako pribobaju do 15 dana,a kasnije ce biti puno bolje...
 
Stavi lepak za miseve sa spoljne strane oko kaveza.Tu gde si video da prolaze pa resi se sto pre miseva...pozz
 
Danas sam pregledao gnijezdo ,6 komada ima,svi zivi i punih stomaka :)... Za sada mis nije napravio nikakvu stetu..
 
Koji su drugi razlozi zbog kojih nije dobro imati miseve @SIMOVIC?A samo jedan hoda,morat cu ga nekako ukloniti...
Idemo u off,al ako moderator moze prebacit razgovor u neku grupu koja je primjerenija za ovaj dio razgovora.

Mozete nastaviti divan u Svastari.
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo novih slika,ovde imaju 33 dana.....jos ih nisam odvojio

25smyhh.jpg

Prosuli vodu pa sad piju ko ludi.... :))

---------- Poruka napisana u 22:17 ---------- Prethodna poruka je at 22:15 ----------

20icqde.jpg


Jedu seno ko da nikad nisu videli hahahah

---------- Poruka napisana u 22:19 ---------- Prethodna poruka je at 22:17 ----------

287zyq0.jpg


---------- Poruka napisana u 22:24 ---------- Prethodna poruka je at 22:19 ----------

E sad slede slike od mesanke njeno drugo kocenje otkad je kod mene, ranije se nije kotila drzao je drug iz zajebancije ima oko 3 godine prvi put je pobila sve tj 9 komada a ove sad pazi kako treba nadam se da ce ih ocuvati sve ima ih preko 8 nisam siguran......


10ridzn.jpg


Ovde se bas i ne vidi nisam lepo otkrio gnezdo..... :D

---------- Poruka napisana u 22:26 ---------- Prethodna poruka je at 22:24 ----------

Ali zato postoji druga slika na kojoj se vidi malo jasnije......:osmeh:

4kv31s.jpg
 
Odlicno, samo to resenje za napajanje nije pametno, oni tako rasipaju vodu, a gde ima vlaznosti tamo ima i vise? Zecevi ne vole vlaznost, jedna automatska pojilica, sisica nije skupa a vrlo vrlo korisna je stvar.
 
Jbg tako je zasad nema se para sta da se radi....a sta si reko gde ima vlaznosti ima i ?
 
Pa gde ima vlaznosti tamo ima vise klica, bakterija, pogotovo leti kada je vlazan pod i jos toplo to je raj za razne bakterije! Znam ja da se nema para, ali to zaista nije skupo 200-300 din.

---------- Poruka napisana u 20:22 ---------- Prethodna poruka je at 20:15 ----------

Na ovako nesto sam mislio
pojilica%20za%20zeceve%20i%20cincile%20500%20ml%20trixie%2060573.jpg
 
Pozdrav. Okotila mi se zecica orijasa. ima 8 malih danas su 16 dana starosti. lijepo napreduju sutra ce mozda slike. :D svi su super. Pozdraaaav!

---------- Poruka napisana 02-04-12 u 22:11 ---------- Prethodna poruka je 01-04-12 at 23:00 ----------

2ngtw8n.jpg
[/IMG]
2vkawb7.jpg
[/IMG]
347irdk.jpg
[/IMG]
evo slike u prethodnom postu obećane!
 
Kocenje vec odavno krenulo,a ja nisam izvjestio svoje kolegee :D
Sve dobro ide,onaj mis nije napravio nista,svi mali u super stanju...
Iako trima zenkama je prvo kocenje super odhranjuju male, jedna okotila 6,druga 5 ,treca 4
Takodjer i jednoj zenki je trece kocenje okotila 5 malih,a ovnolika zenka 6 :)
Jos jednu cekam,danas joj termin istekao :)
 
ABd biti ce prinova :)
Kod mene vrvi na sve strane,poceli izlazit iz gnijezda a vec pomalo i grickaju travu...
Da im nece slucajno naskodit??
 
Nazad
Vrh