Objekti za smeštaj mehanizacije

Pitanje sam postavio petlu , da mi pomogne da se snadjem na onaj sit sto je postavio.

Znam da ima i u statiku , ali ja nisam poneo statiku ovde samnom u CH . secam se da su ti proracuni bili jako teski. ne mogu da se setim da li sam uspevao na jedvite jade da uradim takve zadatke ili ne.
 
Pa to ti je elektronska knjiga skines koju hoces i listas ko i ovu stampanu. Procunjaj malo ima i o gradevinarstvu o statici o svemu. samo malo vremena i to je to.

http://www.baneprevoz.com/e-knjige/

Krenes od slova A do Z pa pregledas sta te ineresuje pa skidas.
Peto,moze li to sa free download,jer meni nece da krene.Probao sam IMT 539 katalog i hidrauliku,ali ne krene.Samo dugme Premium je aktivan.
imt9-22-2011-7-33-53-pm.png
 
@ FL

Kod mene radi samo sto treba da se registrujes besplatno i onda radi, sad sam probo i ide. Moras malo sacekati odbrojavanje kad kliknes na Free Download.
 
Nisam siguran, ali to se desi ako si već nešto download-ovao. Barem se meni to tako dešava, ako skinem jednu knjigu drugu mi ne dozvoljava for free. Tada samo promenim IP adresu i mogu ponovo da skinem jednu knjigu. IP adresu možeš promeniti gašenjem i ponovnim paljenjem ADSL modema ili nekim programom za tu svrhu. Moj ADSL modem je neki MT882 (Telekom ADSL) a program kojim promenem IP adresu (i koji je baš za taj modem), je Huawei IPchanger.
 
Imas brojac ispod kad odbroji onda kline na download


Zatim upises lozinku koju trazi i kliknes na skidanje.

 
@ FL

Kod mene radi samo sto treba da se registrujes besplatno i onda radi, sad sam probo i ide. Moras malo sacekati odbrojavanje kad kliknes na Free Download.

Nakon vise pokusaja uspeo sam skinuti uputstvo za hidrauliku,ali vise-katalog vec ne dozvoljava...
 
Kiraj hangar je prva liga, Svaka ti cast . Daj nam dimenzije.

A ovaj tvoj majstor kad bi se streljali majstori on dzabe bi izgubio zivot. On nije samo sto bezveze postavljao sipke u resetki , on je cak promasio i pravac i odstojanje.
 
Kiraj super objekt. Ja sam htio tako nešto, ali eto ispala zatvorena hala :osmeh:
 
Evo ovako bi trebalo da bude.


2cqg1er.jpg


Ovde sam crvenom bojom nacrtao kako je on postavljao sipke u resetki. Sipke moraju da se spajaju sve u istu tacku , a kod njega ima odstupanja od te tacke. Cak na jednom mestu je spojio sipke izmedju dva polja gde se sile. U to polje one ne preuzimaju nikakvu silu.



2ekm5v6.jpg
 
docice zima...pasce sneg pa do proleca ako izdrzi ......prosao je probu......
 
Nazad
Vrh