slike kunica- zeceva

Vlajkov lepi su zecevi!!:osmeh:

---------- Poruka napisana u 19:28 ---------- Prethodna poruka je at 16:41 ----------



---------- Poruka napisana 31-01-12 u 16:41 ---------- Prethodna poruka je 30-01-12 at 19:28 ----------

Evo i moih mladi
img4223o.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img4218q.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Evo prve prinove od novog mužjaka... Ove velike su sve ženke roditeljske linije....

2hp81lg.jpg


2lpf86.jpg


16j4son.jpg


2r6zkty.jpg


ogw8bk.jpg
 
@mityoo
Legenda si odavno nisam video ovoliko da zive zajedno i na broju svaka ti cast.
:bravo:
Borba za opstanak svako se bori za obrok...
:haha:
 
Svaka cast,najsladji je ovaj malisa sto koristi priliku da pije mleko.odlicno...Lepo,lepo..:osmeh:
 
Lepi su :) A gde ti se kote ? D'izvinu deca ovde se ne zna ko koga je*e :D Al bas su slatki i ovaj mali sto pije vodicu :) samo me zanima gde se kote tj. ako se onde kote kako ih cuvas od muzjaka :)
 
Uslikaću sutra... unutra su poređane kotilice od kaveza, ovo je prinudno rešenje jer nemam gde da stavim kavez da bude dovoljno zaštićen... Inače mužjak je među njima samo u vreme parenja, posle tri nedelje ga vadim napolje i onda kad malci počnu da izlaze i samostalno da jedu onda ubacujem mužjaka ponovo među ženke... Ovo nije baš najintenzivniji način uzgoja, ali trenutno nemam uslova za drugačije jer mi je i kavez zavejan, mali bi se posmrzavali da su se majke kotile u kavezu....

---------- Poruka napisana u 21:12 ---------- Prethodna poruka je at 21:03 ----------

Našao sam slike od pre mesec dana, onda još mlade ženke nisu bile unutra. Nakon ovog slikanja su počele da se kote.Nakon koćenja, toliko sena nagura na otvor kotilice da niko ne može ni da uđe ni da izađe, i samo otkopa kad treba da uđe da doji.. Evo kako to izgleda:

s4nbxs.jpg


2utj56x.jpg


3093uo5.jpg
 
Izvinite ali kao i pre 100god. i sad ćemo morati tako da držimo,ne samo zečeve ,sve druge životinje, znate zbog evropske unije.:))
Inače lapi su.Davnije kad sam imao više i ja sam samo mlade posle odvajanja stavio tako dole, a gore su mi bili kavezi.
 
Sve ovo lijepo izgleda,al kako sa ciscenjem ?? Jel nakon nekog vremena kada se sloj sijena,izmeta i ostalog nakupi jel vadis zenke vani pa cisitis ili imas neku drugu alternativnu metodu??
Inace za tov ovo je super,al za kocenje ipak bih koristio kaveze i bar vidim kada muzijak odradi posao :D
 
Čim krene lepo vreme ženke idu nazad u kaveze, ovo je samo za zimu rešenje da mi se malci ne posmrzavaju, a da ne pravim pauzu....
 
Nazad
Vrh