McCormick

Dali neko zna kako se radi kalibracija menjaca na mekormika mtx 135?
 
Zvao sam,radili su mi servis,kazu da se na njega ne radi kalibracija...
Pa mene sad interesuje da li neznaju ili se ne radi...
 
Jedno pitanje.
Zna li neko gde bi se mogao maci blok motora za starog mc cormicka d439. Trazi drugar a traktor je vrlo star pa ne znam da li to jos negde postoji :)
 
nemoj kralju praviti zabunu sada.....neke serije se razlikuju samo u boji....ali ne sve, neke serije nemaju veze jedne sa drugom....

a sto se tice toga ko ima veci brend a pogotovo toga koji je prodavaniji.....to sto si ti rekao je mozda tacno kod vas....u srbiji nije
Ovo sto sam ja gledao, bukvalno je razlika samo u boji. Rex 3 npr naspram X3 :)
Danas je to isti vlasnik pa nije iznenadjenje sto je tako. Stim sto je kod nas Landini skuplji.
 
Kako se pokazao X5 od 114 ks hteo bi da konkurisem za njega preko iparda ?
 
To su noviji modeli slabo ih ima. Znam par vlasnika koji imaju G modele i one manje druge serije, svi su zadovoljni za sad. Kod nas u okolini su trenutno najprodavaniji, cak vise u od belarusa.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Da li neko ima iskustva sa mtx 140 perkins motor? Gledao sam jedan, jako lepo izgleda 2003 godiste....
Jako izdrživi traktori, imao CX 75, MTX 150 te XTX 200. Perkins je inaće malo veći potrošać nego FPT ali bolje vuče na niskim obrtajima motora. Menjač ti je najbolji semi powershift, to jest 4 brzine (klasično šaltanje) + 4 powershift.
 
Pozdrav ljudi,

Nudi mi covek u zamenu McCormic d430

Ima li delova uopste kod nas za takve oldtajmere?
 
Ima neki lik iz Rume sto prodaje razne kataloge. Potrazi ga na KP i pitaj ga da li bi poslao u pdf formi. A imas i razne varijante online kupovine gde ti valjda nakon uplate salju pdf fomat kataloga.
 
Nazad
Vrh