Laverda

ne radim vise jer imam puno svog posla i ne mogu da stignem da radim na dve strane, bolje raditi jedan posao pa ga valjano raditi nego dva pa da trpe oba...
raylika izmedju m i lcs serije je u spoljasnjem izgledu, unutrasnjost kabine se razlikuje, m serija ima puno komforniju i vecu kabinu, mislim da lcs ima motor jacine do 275 ks a m serija do 335, ima cak i m serija koji je aksijalac sa motorom od 450 ks samo ne mogu da se setim koju oznaku nosi...
a sto se tice reklame, pa moze se reci, ako nekom treba pomoc u vrsidbi kukuruza neka se javi :osmeh:
 
Pozdrav svima.Radim sa kombajnima Laverda(odrzavanje,logistika).Ukoliko trebate podatke o komb. Laverda.Samo pitajte (ne teska pitanja).
U istim pogonima se sklapaju i kombajni marke:Fendt, Massey Ferguson, i Challenger( od 2004 ...).Od 1956 do 2009 god.Proizvedeno je 61033 kombajna.
Tehnicke informacije novijih modela mozete naci na sluzbenom sajtu, internet stranici.
Snimljeno ispred proizvodnog pogona.Pozdrav.
 
2ng7blf.jpg
69ds39.jpg
Slike.:sta:
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozdrav svima.Radim sa kombajnima Laverda(odrzavanje,logistika).Ukoliko trebate podatke o komb. Laverda.Samo pitajte (ne teska pitanja).
U istim pogonima se sklapaju i kombajni marke:Fendt, Massey Ferguson, i Challenger( od 2004 ...).Od 1956 do 2009 god.Proizvedeno je 61033 kombajna.
Tehnicke informacije novijih modela mozete naci na sluzbenom sajtu, internet stranici.
Snimljeno ispred proizvodnog pogona.Pozdrav.


da li imas i rezervne delove?
 
Da.Imamo i rezervne dijelove.Koje saljemo postom.Od Kube do Japana.
Laverda je osnovana 1873.Osnivac Pietro Laverda.1956 napravljen je prvi kombajn, M 60.
Slike?Nadam se.Mozda sutra. Pozdrav.
 
10hj8gl.jpg
2568wu0.jpg
fz2hzm.jpg
14wdn3l.jpg
68bf44.jpg
Iz knjige Piergiorgio Laverda, "Le macchine agricole LAVERDA".
Treba mi objasnjenje kako najlakse da ubacim sliku ili film.Hvala



Slike su sređene.Imate postavljeno detaljno uputstvo oko postavljanja slika i video snimaka pa ga pročitajte.
 
Poslednja izmena od urednika:
koliko vredi ovo?82 godiste,a prvo mi rekao 88,desna strana cela masna od ulja pumpi,elektrika u srednjem stanju,ima secku,heder 4.80...trazi 18000,ali moje misljenje da za te pare tesko,a prodaje ga tri godine vec...ajde ko ima iskustva sa njima...model M 182.
106kfh0.jpg
 
A da nije mozda ovaj kombajn iz Lokava? Ako jeste onda znam da guta sve zivo i ima mnogo,mnogo veci ucinak od Zmaja 142... toliko od mene :ppozdrav:
 
ima li laverda u ponudi neki manji model za brdske terene ili proizvode samo ove grdosije za ravnice?
 
Pozdrav svima.Karakteristike modela pogledajte u tablici.Model mijenja naziv u 3900 spajanjem Laverde sa Fiatom i Fordom-New Holland.Model na kojem je prvi put primjenjeno elektronsko upravljanje sa svim prednostima i manama.Navodno vrijednost oko 8000€.Ukoliko trebate rez. dijelove javite.Heder od 4.8 malen za kombajn sa motorom od 225 KS.
Neophodno je izabreti velicinu kombajna prema povrsini zemljista koja se godisnje obradjuje.Da bi se izbjegli nepotrebni troskovi.
-Sumadinac idi na web stranicu Laverde.
 
A da nije mozda ovaj kombajn iz Lokava? Ako jeste onda znam da guta sve zivo i ima mnogo,mnogo veci ucinak od Zmaja 142... toliko od mene :ppozdrav:

tako je,Deni....aj ti meni,ali iskreno napisi kako se proveo taj kombajn tamo-da znam,mozda bi ga i uzeli ako bi gazda spustio cenu,jel za ono stanje,MOJE misljenje da je puno novaca.
 
Nazad
Vrh