Claas

U almexu 113.000 din... Kanda će raditi plastičari...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Na Claas masinama (nebitno da li traktor, kombajn, prikljucak) sta god crkne odmah 1000e pa na gore.
 
30 kg plastike skoro pa 1 000 eura...........A cena proizvodnje blatobrana smesna.......... skuplje nego za Mercedes.........
 
Ne pita se tu Claas za cenu nego cika MICA ALmex.


MIXER idi u axial u Baji mnogo povoljnije cene nego kod nas,vredi ici tamo.
Verovatno će prvo plastičar raditi, to mislim da neće biti neka preterana cifra. Onda ćemo videti na šta će to ispasti i kako će se ponašati, pa ako ne zadovoljava potrebe onda će raditi telefoni da se vidi gde šta koliko čega i kako...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Verovatno će prvo plastičar raditi, to mislim da neće biti neka preterana cifra. Onda ćemo videti na šta će to ispasti i kako će se ponašati, pa ako ne zadovoljava potrebe onda će raditi telefoni da se vidi gde šta koliko čega i kako...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

To je plastika slicna onoj na oklopu motora a to zakrpe i ofarbaju da bude bolje od originala ,znam da u Novom Sadu ali neznam gde.Inace sam video rad majstora i stvarno se nevidi lom{drug pozajmio motor od drugog i naravno pao pa nosio na krpljenje posto je nova plastika kostala skoro kao pola motora}
 
@ Mixer, pogledaj da li mozda na plastici pise ime proizvodjaca, Mecaplast ili slicno, ako to znas, lako se nabavi.

@Bojcetic, da, da , sos tatkovu stranu........ali sacekacemo gospodina da objasni..........:haha:
 
Poslednja izmena:
Mićko ako hoćeš mogu ti proveriti cenu u Axialu sledeće nedelje ali sumnjam da će biti jeftinije...obično bude par 10-ina evra razlike taman toliko da se neisplati ići i cimati se...:ppozdrav:
 
Mikser ako negde na plastici ima oznaka ABS,PS,EPDM,PP,PE LD ili neka slicna slovna oznaka to plasticari vare kao jedan i jedan nije preterano skupo i sigurno drzi
 
Mićko ako hoćeš mogu ti proveriti cenu u Axialu sledeće nedelje ali sumnjam da će biti jeftinije...obično bude par 10-ina evra razlike taman toliko da se neisplati ići i cimati se...:ppozdrav:
Ajde ako ti nije teško baš da uporedim... Mada i serviseri su mi rekli da je Mića malo spustijo loptu i da nema neke velike razlike u axialu i ovde... Ali ti ipak javi...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nista od opravke blatobrana. Polipropilen ne moze da se vari... Poručen nov u Almexu...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh