IMT

Jel IMT poceo da kupuje ove nove haube iz Turske posto mi jako lice na ove?

2v8fta9.jpg
 
U prošli četvrtak sam rastavljao traktor, sa namjerom da promjenim semening i pletenicu, pošto je puštalo, ulje pomalo kapalo. Već duže vremena osjetio sam da se traktor ponekad po malo stresa, da kvačilo ne razdvaja dobro. Ovdje sam pitao šta još da se pogleda, i kolega Kosjerac je reko da se vide šape, korpa..., kao da je čovjek znao.
Kad smo otvorili vidjeli smo da je otišla potisna ploča, semening, pletenica, šape, piksne na kvačilu svašta. Sve završeno sad je pravi "Zmaj".,
 
No pictures, no tractors.

---------- Poruka napisana u 00:06 ---------- Prethodna poruka je at 00:03 ----------

Brisanje,nema vise engleza:haha:
 
Pozz !

Imt 565 DV, zelio bi mu zamjenit pogonske tockove, trenutno nosi gume 16-9-28,a ja bi zelio da mu stavim 14-9-28,dali bi mu to pravilo probleme na prednju vucu?

Hvala unaprijed !
 
Poslednja izmena:
Pravilo bi ako je DV,inace sa gumama 14,9-28 izgleda tako zgoljavo i malo zavaljeno pozadi jer su te gume nize za 7-8 cm od 14-ki.U mom kraju su mnogi stavljali 14-ke pa su se posle kajali.
 
da li neko ima iskustva sa turskim hladnjakom na imt577 meni iybacuje vodu na prelivnu cev sada probam da stavim nas cep pa cu videti on je manjeg kapaciteta od orginala
 
iybaci 3l moyda4l danas probao drugi cep nije iybacijo ali poceo da suy oko donjeg prikljucka ya stucnu bolje da sam kupio polovan nas ya 80eur nego ovaj ya 12000d nas nov preko30000d
 
da li neko ima iskustva sa turskim hladnjakom na imt577 meni iybacuje vodu na prelivnu cev sada probam da stavim nas cep pa cu videti on je manjeg kapaciteta od orginala
Ja imam turski hladnjak i ne trosi mi vodu,ali zatvarac hladnjaka mi nije hermeticki zatvoren nego sam ga zatvorio na prvi zub .Pokusaj i ti pa ces videti rezultat.
 
Nazad
Vrh