Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što vas dvojica gore odma meni kontrirate ? Samo sam naveo primjer da podsjetim kako treba da izgleda normalan intervju a vi odma demagogiju prosipate . Nisam ja očaran njima , mogao sam da uzmem nek druge države i druge tv , npr Švedska, Španija , Kanada , Australija , Novi zeland... Druga stvar nisam ja tema diskusije , što mene pominjete ? Ili napišite nešto konkretno da to opovrgnute npr da se slažete sa izvjestajima naših tv u vezi naših vladara ili ne lupajte gluposti . Naučite već jednom kad neko nešto napiše da ne komentarišete toga koji je napisao jer to je stvarno na dječijem nivou.


Kad smo vec kod intervjua bilo bi korisno pogledati ova dva u kojima su akteri premijeri Srbije


https://www.dw.com/sr/još-nismo-spremni-za-eu/a-46290937



https://www.youtube.com/watch?v=SkgS9-6OLps



Nazadujemo svakog dana u svakom pogledu....Gde ce to stati?Ne znam.Ali negde mora stati,verovatno ce se sve srusti kao kula od karata u nekom novom ratu ili "Balkanskom prolecu".

S vremena na vreme dešava se ljudskom društvu da se mržnja i gnev izliju iz svog korita, da poruše sve, zasene razum i ućutkaju sve bolje nagone u čoveku. Dok besne, izgleda da je smak sveta i da će umesto svega što postoji, živi, sja, kreće se i govori, ostati samo mrtvi okean od mržnje i gneva, sam sebi svrha do veka. Tek dublji i pažljiviji pogled pokazuje da nije tako i da mržnja i gnev ne uništavaju život, nego ga preobražavaju. Tako je sazdan ovaj svet da nas ljubav i razum vode u stvaranju boljeg reda, ali mržnja i gnev otklanjaju zlo i nepravdu. Samo mržnja i gnev mogu da zbrišu granice trulih carevina, pomere temelje trošnih ustanova i brzo i sigurno obore krivdu koja preti da se zacari i ovekoveči. Jer mržnja daje snagu a gnev izaziva pokret.
Posle, mržnja se ugasi, gnev klone, a plodovi snage i pokreta ostaju. Stoga se i dešava da savremenici, u takvim istorijskim trenucima, vide samo mržnju i gnev, kao apokaliptičke zveri, a potomstvo, naprotiv, samo plodove
snage i pokreta.


Andric
 
Mene bas interesuje, ko ovoj devojcici steluje prikljucke, vidim da je kompletno cista kao da je praznik, a ne drljanje u prasnjavoj njivi.
 
To je dobro pitanje,obicno posle radova usisivac da priblizis sebi bi se zagusio...neko u cistoj majici i friskom JD da ti prodaje maglu...
 
Vozac kombajna je vlasnik sa svojim rodjenim bratom otkupnog mesta Sumadijsko Zrno, selo Vucic kod Race Kragujevacke. Postali pravi tajkuni. Samo njihova mehanizacija kosta hiljade evra. Iz godine u godinu se razvijaju bas jako, pa sam nekako siguran da su i oni preletacevici tj da su sada u SNS-u.
 
Eto sa Zmajem stekli i napravili imperiju.Da su imali neki besan kombajn sad bi pitali koliko košta ova država. :haha: Takvih primera ima mnogo kod nas...
 
Eto sa Zmajem stekli i napravili imperiju.Da su imali neki besan kombajn sad bi pitali koliko košta ova država. :haha: Takvih primera ima mnogo kod nas...

Pa sam Zmaj sad vredi dosta, jahao ga drug predsednik, ako potraje vodja pa zakukaju za Botom ko sto sad kukaju za Slobom, ihaa

Dzo terao bager, red je sad da neko potera zmaja pravac Beograd :osmeh:
 
Da li je neko zatvarao terasu onom providnom PVC folijom? Izgleda kao staklo,a vidjao sam to na baštama kafića.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh