Regent plug

  • Začetnik teme zemljoradnik
  • Datum pokretanja
Ne znam za tebe, ali ovde se vidi sastav svake glave, ali ako neko misli da tako treba ok, nista nisam kazao!
 
Ne znam za tebe, ali ovde se vidi sastav svake glave, ali ako neko misli da tako treba ok, nista nisam kazao!

Hoćete reći da i ovo po Vama oranje nije dobro jer se vidi svaka brazda?
thumbs140.png

E, pa vidite gospodine ovo je takmičenje najboljih orača održanog u Kanadi ove godine i ovako izgleda kada prodju najbolji orači.
To Vam kažem tek onako da znate!
 
U zavisnosti od zemljista. Nekad je bolje da je povrsina sto veca, a to se dobija upravo oranjem sa slike koju je okacio @panonstib. Ja mogu sa 757 da orem da se svaka brazda vidi, a mogu i da bude ravno. Povecanjem brzine se dobija da sve bude ravno, a povecanjem dubine i smanjenjem brzine, se dobija valovito oranje kao na takmicenjima. Da li je bolje valovito ili ravno nek svako odluci. Oko toga mozemo raspravljati danima i verovatno ce misljenja biti podeljena.
 
Ja danas poco da orem ore plug samo zvoni ...kakvo gusenje kakvi klirensi nista samo REGENT i teraj zaorava sa predpluznjacima , malo su bile ispocetka problem daske ali kako se ciste sve ide lakse plug tako da od gusenja nema nista samo pici....Nikola jedina mana mu je sto nije nov..:osmeh:
 
Плуг ме данас уверио да вреди сваки евро. Стварно су позитивни утисци. Лепо слаже и не гуши где су откоси.

p1110660.jpg


p1110655.jpg


Има и мали снимак.
 
@NA тако се затрефило да сам снимао баш на тој њиви где ми је неко запалио стрњику.

@Matic и мени не изгледа тако на снимку, али сам излазио да измерим јер ме је интересовало.
 
Možda nisam uzorao ni jedan hektar kako bi rekao jedan uvaženi član ovog foruma ili kao što bi neko rekao da mu nikada ne bi dao traktor da ore ja sam danas ipak podesio jedan plug i hidraulik traktora traktor mada to ne znam da radim kako bi rekli neki članovi ovog foruma.
ssl23100.jpg
ssl23102.jpg
ssl23103.jpg
ssl23104.jpg
 
Nazad
Vrh