Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,7%
  • Ne

    Glasovi: 158 46,3%

  • Ukupno glasača
    341
Ni meni nije jasno:sta:Rade ljudi sa gubitkom,a ne misle da odustaju.Voze se skupa kola i traktori,a od kojih para,bem li ga.

kredit u kredit, pa malo lizing, pa posledica za koju godinu::pomoc:;

- - - - - - - - - -

Ni meni nije jasno:sta:Rade ljudi sa gubitkom,a ne misle da odustaju.Voze se skupa kola i traktori,a od kojih para,bem li ga.


kredit za kredit, pa malo lizing, pa za koju godinu::pomoc:;
 
Nije dobro puno računati ,onda se tu pojavljuju razne kombinacije i opcije, pa čovek može da pobalavi načisto.Ja kad uložim 1000 e. i najesen dobijem 1000 opet dobro .Da nisam nešto radio otišle bi svakako na nešto drugo.:haha:.Kod nas 053 -do 055 km .Primamljivo a budžet otanjio.
 
Čitam ove računice sa ulaganjima i ispada da su mnogi sa takvim računima u debelom minusu i nemaju nameru da prekinu da se bave istim poslom.Nešto tu ne štima ili u ljudima ili u računu.Izvinjavam se za of[/QUOT


Ako mislis na mene, 2012 je propast, a daje normalna godina, kao 2011 prosek mi je bio 60 meteri u zrnu, ulog kao ovaj plus jesenje djubre e tu je onda prava racunica. jbg 2012 je podacila godina, sta ces kad je tako, al bar mene je zito izvuklo. Nadam se boljoj 2013

Nisam konkretno mislio ni na nikog.Takva je poljoprivreda.Nekad te opali kec anekad ne.Ali cifra od 1000E u ulaganjima je malo preterana jer kod nas uz najbolji rod bi izvukao manje od te cifre a kamoli kada godina podbaci.To sam hteo da
 
@worm,

Углавном се надамо касније бољој цени. Па пошто ти одмах не треба лова, онда прати до даљњег. Можда буде и неких субвенција.
 
Nazad
Vrh