Kada niste u traktoru, vozite

Odlican je,ima snage neverovatno puno,ali mislim da ima i bolja varijanta,124 sa ovakvim ili 300D motorom,ali da bude manuelni menjac,nikako automatik.
 
Zasto ne automatik? Ja imam automatik u autu i svaki moj sledeci auto ce imati tiptronik/automatski menjac.
 
Odlican je,ima snage neverovatno puno,ali mislim da ima i bolja varijanta,124 sa ovakvim ili 300D motorom,ali da bude manuelni menjac,nikako automatik.
Ne beri brigu , moj tast je imao 124 300d sa malom kilometrazom , trapovi losi i skupi , auto je jako trom do 100-ke a potrosnja poveca jeste da je luksuznija klasa al 190 sa 2.5d motorom je vrh (moj teca ga jos drzi) auto je jeko zivahan i potrosnja manja
 
Svi su oni do 100 malo tromi,treba im vremena da obrzaju.
bojcetic@,Mislio sam na mercedesa (190,124)automatika,ja sam ih bas dosta gledao i jako je tesko naci koji nema nekakav problem,za ostale neznam,1-2 puta sam samo vozio automatika.
 
Na automatiku je najgore kad ode ono njegovo kvacilo ustvari ja mislim da je variator. Stric ima mercedesa e220 i otislo mu to kvacilo plati je ga oko 1500 evra. Ovaj mehanicar sto je stric vozio kod njega kaze da su najlosiji francuzi automatici za mali Renault clio kosta vise od 1000 evra.
 
Evo ga auto mog brata , naravno i moj auto. 2002go god. In L.

2vdlah4.jpg
 
Ovaj se isplatio 100x. Nikad bolji auto nismo imali. Cak i kuku smo na njega stavili .
 
Moj otac ga kupio nov , u to vreme je kostao 6000e. Nije bilo lako da se izbroje te pare od poljoprivrede u Srbiju, ali se nikada nismo pokajali. Uvek smo se lepo ophodili prema njemu , uglavnom sam ga obdrzavao u KG. u njihovom servisu. Lamelu smo zamenili na nekih 110 000km , a ojacali koseve na 50 000km. To su nam bili i najskuplji i zahvati na njemu.
 
Ja sam imao golfa 3 1.9d to je auto imalo vise od 700000 km prevukao tereta neznam ni sam sta nismo vozili, motor mu nikad nismo dirali jedino sto je bio slab lim. A vako za njiva bi mi sad dobro dosla neka panda 4x4.
 
Ja sam ovde u CH imao golf 2 1,3 benzinac. On je bio auto jednom. Znam dfa je na Golf3 limarija slabija nego na Golf2. Bilo mi je zao kad sam ga menjao. Ovde u CH volcvagen nije nesto puno cenjen auto. Najvise ga voze nasi ljudi . Inace ovde su najbolje kotirana japanska vozila. Ja vozim Seat Cordobu , zadovoljan sam snjim zbog motora , ali sto se tice elektonike , tu je jako osetljiv.
 
Zaboravih da sam ja otvorio ovu temu...::sramota:: kako god nedavno prinova :cool: 156 1.8ts max opremljena.

13042012037.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh