Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Pa ona bi onda imala kilogram da je bila kompletna.:haha: Ti si je izgleda spasio muka,sto si je upecao,a mozda je i htela da izvrsi samoubistvo.:osmeh:
 
Cuvajte ljudi to sto imate, to je blago.


Ma tako je tu stalno,jer sva riba iz Dunava dolazi tu a i mesta su lepa,dusu da odmoris,juce namestao stapove i dogovorio se sa drugarom da idemo na pecanje,a gliste smo vadili u 22:00h sa baterijskom lampom,i drugar i ja bili budni do 3h da se ne uspavamo i kad smo trebali da krenemo a ono pljusak,i dzabe smo celu noc bili budni :((
 
Pa ona bi onda imala kilogram da je bila kompletna.:haha: Ti si je izgleda spasio muka,sto si je upecao,a mozda je i htela da izvrsi samoubistvo.:osmeh:

pa izgleda da je tako, ali sto je zanimljivo da je jos krvarila iz nekih rana pa postoji mogučnost da je bila napadnuta u trenutku dok je bila na udici jer ja duze cekam nakon potapljanja plovka.
 
Bio sam ja u Subotu po onom ne-vremenu na kasapskoj adi ali jako slabo samo jedan oko 8kg!
 
Nisam se javio zato sto je bilo jos gore vreme nego u Nedelju a pecali smo takmicenje!
 
Bio juce na pecanje,u Dubovcu,imao samo par babuski nekoliko krupnih bodorki i crvenperki,jos je hladno!!!
 
Pozdrav drustvo. planirao sam ako sve bude OK, da odem na jedan manji privatni revir u Begecu kod Jame.
 
Pozdrav,ja planiram u subotu da odem na moje staro mesto,samo se plasim da ne bude kisa!
 
Dosao sa tog malog ribnjaka u Begecu i nista. Samo jednom pisnuo signalizator, mora da je nesto u vodi zakacilo za najlon. Ulaz 250,0 din. i peca ko kako hoce. Neki napecali malo babuski i to je sve.
 
photo0033.jpg

Samo ovo,ne racunajuci ovog soma sto drzi grgeca!
:))
 
Ribnjak je pored Begecke jame, otvoren je pre par godina 3-4. Tu je nekada bio iskop peska i duzine je do 400-500 m a sirina se krece od 30-100 m. Od ribe kazu da ima sarana, amura i najvise babuske. Nije to teren za nas, ja sam isao da okvasim najlon. Dnevna dozvola je 250,0 din. a upecani saran da se otkupi moze po 250,0 din. Mislim ipak da tu ima najvise babuske koju vlasnik ribnjaka lovi mrezama na tatarnici i onda pusta tu ulovljenu ribu u taj ribnjak. Nije odavno pusteno svezeg sarana u ribnjak. Nisam ni slikao ali imam osecaj da je u rangu sa onim u Petrovcu cak mozda i losiji od njega. Ima tu i restoran, obala je uredjena trava pokosena, 3-4 wc-a rasporedjena, moze se lepo provesti dan ali mislim da tu ima slabo ribe.
 
Ako je tako ne isplati se ici tamo na sarana. Video sam tamo neku vodu kad ides iz pravca Glozan Begec sa leve strane a sa desne je Begecka Jama i pecali su nih par ali na plovak verovatno babusku koliko sam video iz auta. Reci mi jel se babuska nosi kupuje ili vraca?
 
Nazad
Vrh