Kverneland plugovi

nikola94 je napisao(la):
plug kvenderlan model LB 100-200-3

-obrtac
-3 pluzna tela
-puna daska-skandinavski tip 9
-klirnes 80cm
-razmak izmedju pluznih tela 100cm
-vario od 30-50cm
-crtalo
-dubinskotransportni tocak


I CENA:..........................................................................17.ooo+PDV :haha:

nesto tu ne stima sa cenom...

jesenas sam ih zvao i pitao za cetvorobrazdni i dobio odgovor da je cena 17.500 +pdv. U pitanju je bio model LD 100-200 sa resetkastim daskama
 
Evo jednog starog pluga Kverneland sto planiram da remontujem ali neznam dali se isplati
24vsmzc.jpg
 
a sto da se ne isplati?
plug redovan i kad ga izremontujes imaces skoro nov plug...

imam i ja takav,al' u pefektnom stanju.
 
Stigli delovi za plug
slika003.jpg

Samo da se zna da su original, a ne neki kineski plagijat
slika006.jpg

Ujedno na taj plug ide i ovaj ležaj i on je u kvalitetu
slika005.jpg

Ležaj je klizni
Sve ovo je za poznatog kupca!
 
I ovako je reklama, a onako bi bila totalna!
Mogu samo da dodam da u odnosu na druge strane plugove cene su smenšne.Daleko su skuplji delovi za Huarda Overuma Kuhna i druge.
 
Napisacu vam ja cene cim se vratim za CH. A bas i mene zanimaju cene posto su ovde delovi. Jer ako je ista cena onda da se ne mucim da ih vucem odotud.

Prosli 15ti bio sam u Palanku na pijac i tamo mi Kovacica Radnja PLAMEN. Rekli da kod njih isto daske ya Kvernelanda kostaji 240 do 260e komad. Ali oni to prave od debljeg materijala.
 
PLAMEN pravi daske za SVE, rade cak i po starom uzorku ALI ne i iz istog materijala kao original...

Plamen daske su dobre kvalitete, deblje su od originala ali materijal nije kao original kvernelandov ili vogelov ali zato za IMT i slicne plugove nema bolje zamjenske daske od plamenove.
 
Nazad
Vrh