Da pokrenemo akciju pa da se okupimo negde juznije

Velikom vecinom glasova/za stolom u cosku/ usvojen zakljucak o danasnjem vasaru je 'mnogo ljudi a malo gvozdja'. Neki su se kao sto ste videli i ponovili, samo ne znam da li ce dobiti i povracaj dela uplacenog novca? Veliko je pitanje da li ce novi ministar trgovine i seljaka podrzavati setvu arpadzika.
 
Do Raleta je None73 a preko puta njih su Robins i u crvenoj majici Levak. Na drugog slici pored Robinsa je Malisa ako sam lepo cuo Raleta kad nam ga je predstavio.
Cene ne znam jer sam samo slikao usput.
 
Tu smo , sad doso iz kafane
Post je spojen: [time]1300199729[/time]
_________________________________________________
KishRobert je napisao(la):
Daj kaz'te ko je ko.
Jedino raleta poznam,on k'o dj krmak! :haha:

Posto je bila ta welgerica?
PALI BRATE NARODNJACI SU ZAKON :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1300225113[/time]
_________________________________________________
A CURKU cu da vam pamtim :nono:
 
Preslišavam se:
Gledam drugu sliku u donjem redu:
Braon jakna, korpulentan, član Robins
Žuta jakna, crvena majica, neodoljiv, član Rale 83
Tamno odelo, drži pare i pokušava da dozove kinobara, član None73
Crvena majica, deluje srećno i zadovoljno (unovčio znanje), član Levak
Jesam li u pravu ili da učim ponovo?
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Preslišavam se:
Gledam drugu sliku u donjem redu:
Braon jakna, korpulentan, član Robins
Žuta jakna, crvena majica, neodoljiv, član Rale 83
Tamno odelo, drži pare i pokušava da dozove kinobara, član None73
Crvena majica, deluje srećno i zadovoljno (unovčio znanje), član Levak
Jesam li u pravu ili da učim ponovo?

samo nisi primijetio da su ispred njih za slikanje stavljeni sokići a pogledaj na tacni šta im konobar donosi :haha: :haha: :haha:
 
Ma bila je velika gužva pa konobar nije imao više normalnih čaša nego smo i sok morali da pijemo iz čašica za rakiju .
 
I ja sam sutra bebi-siterka pa necu ici na vasar. Malopre sam prosao i prepuno je a uz put sam sretao jos njih koji su vukli nesto od masina na pijac.
 
Ljudi, kud cete juznije od mene?
Evo slicica sa jucerasnjeg druzenja posle popravke Welgera

302amp5.jpg
 



Molim majstor Levaka da prokomentarise ove slike, da napomenem sedeljka je bila uz totalno opustenu atmosferu do 3 jutros,
prisutni forumasi:mad:levak, @Nebojsa Kostovic, @francuz
ostali prisutni: Srdjan alias kumsa, Slavisa alias Prnjo, braca Tanaskovici
Rezultat: Opravljena i oprobana Welgerica, druzenje uz harmoniku, pojedeno prase i popili nas troje 3 litre ljute rakije, za ove sto lizu sokice nema mera.....
 
Poslednja izmena:
narode od te tri litre rakije francuz je popio 2 i nirmalno smazo pola praseta ali je pravi covek malo je takvih sresti samo da rasproda krmace
 
Veceras zasedao konzilijum, Brka Prnjo, Veterinar i Ja, sve prodajem, ko mu je..e mater, idem za Fr da potrosim pare!
Levi, druzenje da se ponovi ali ovaj put sa vise harmonike, da zajebemo pricu.... i jos koja litra :haha: :haha:
 
Francuz, ko ti je taj radioaktivni sa desne strane sto ti sedi? Nesto svetli u mraku? Da nije doso iz Japana?
Da nije zbog praseta, al onda bi svetleo jos neko iz ovog vaseg drustvanceta!
 
Nazad
Vrh