Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Po fabrickim specifikacijama u njihovom katalogu pise 11,2 R28 i svaku drugu smatraju za prepravku
I kod mene su na 539 12,4 R28 pa mi je covek zbog toga to ispricao
 
Ako budu čitali Priručnik za Vladimirec, tamo piše da na njega idu 10r28...
Ako bude po njihovom, onda ni jedan neće biti registrovan, jer ni na jednom jedinom u Srbiji nisu te gume, jer ne postoje...Sve su 11 i 12 ....U Martu sledi redovan tehnički pregled, videćemo kako će proteći "registracija"....
 
manje im u dzepu.? hmm juce bio na tehnickom pregledu u vrscu i evo nove cene traktori 7000.din prikolice.6000.din kombajn isto 7000.din i sad kako manje u dzep kad vise od pola nas nece registrovati masine a sest puta vise kosta tehnicki pregled u odnosu na proslu godinu kada je kostao od 1000-1500,dinara i da 1/4 od nas uradi tehnicki pregled oni opet su zaradili kao prosle godine banda lopovska
 
Kombajn neću da registrujem.Prikolica za stajnjak nema nikakve papire pa se ne registruje.Jedan traktor na pokojnom dedi ali podnešen je ostavljinski postupak pa će i to biti lepa stavka.Zmajevke su na novim tablicama a sada ću samo 577 i kamionku prebaciti na nove tablice jer mi najviše idu u transport.Ostalo će biti ili čak i neće kroz vreme.
 
До када је званично рок да ли се то зна за пребацивање свега што се има старог на ново?
 
Godinu dana to traje, bar su toliko dali vremena za sada, ako nesto u medjuvremenu ne promene

- - - - - - - - - -

Аха ево га изменише текст на Б923 где сам прочитао вест, сада се тај рок не спомиње, само се каже да од 4. Априла старе таблице и дозволе не важе и да ће та возила сматрати не регистрованим...
 
Mi imamo 1 traktor. 3 kombajna i 6 prikolica na starim tablicama. Nista za sad becemo registrovati. Nemamo nameru.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Лоповлук и ништа више...прошле јесени су у пар наврата саобраћајци ловили по селу људе са тракторима, многи били остали у атару до после поноћи..сва срећа па имамо мобилне телефоне, па се очас посла прочуло и јавило свима од реда који су били у пољу...срамота шта се ради, а овамо ове скупоцене затамњене џипиће од финих и поштених грађана ни да пипну, они се паркирају ди оће раде шта оће и ником ништа....удри по марви што би мој покојни деда Славко рекао...ко нам је крив кад смо сложни у мајчину...
 
Nazad
Vrh