Plug - osnovna tema

Па шта пева твоја Брена,јел има тако неки почетак "си циле си"
 
Ahaaaaa... Ja ni moju ne slušam ;)

Nisam prodao, što da prodajem? Bilo je u planu ali ne mogu dobiti ni novce koje sam u nju uložio tako da će kako se čini ostati kod mene dok se ne zaradi BAR duplo a onda neka ju ganja tko god hoće. Radi kod mene svake godine i bez greške tako da nema greške. Ako se pojavi kupac, sve je na prodaju al da ju moram prodati, ne moram.
 
Ево видиш колега се сетио можда би и ти да сам написао њен пун назив (ал да ме убијеш нисам се мого сетит):osmeh:
Мислио сам да је и тебе захватила манија ових западњака,ал изгледа да остајеш и даље у свом седлу, јес набавио каквог прелетача, или и даље преврћеш земљу са овим хоме бедевијама?:haha:
 
Poslednja izmena:
Za šta "preletač" koji će mi to bog? Za sad OLT 3x14" ravnjak, ciljam naći štogod zapadno s dugačkim uvijenim daskama ali nikako da naiđe, povoljno to jesto ;) . Pitao u Dubici da mi prodaju samo 3 glave wy400, neće ni da čuju...

Krpim se onim čime imam i šutim dok ne naleti kakva prilika.
 
Koje su ovo daske? Vredi li pazariti ovaj plug sa ovakvim daskama i karakteristikama? Za oranje 25 -28 cm?
ffac542a054ec9704a3723e7265d00cf.jpg
bef09198646bb7a1bf2597454218bbbd.jpg
907b2ba1c1dc28c187107eb880db9467.jpg


Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока
 
Ukoliko me slika ne vara, ovo su nekakve minijaturne daskice, i to mi se nikako ne dopada, čim duže daske, tim bolje! Koliko traži za taj plug, koliko je visok? Fale mu crtala, i nema štelanje zahvata...
 
Koliko sam nasao specifikaciju da je visok 75 cm a razmak 90. I cini mi se da je opcija 14 I 16 coli. Plug nije u Srbiji pa ne mogu videti ko je tip daske. Jako lepo izgleda I interesuje me, ali nikako se ne zelim zajebati. Zato I pitam na forumu. cena je oko 2300 sa tockom.
 
Koliko sam nasao specifikaciju da je visok 75 cm a razmak 90. I cini mi se da je opcija 14 I 16 coli. Plug nije u Srbiji pa ne mogu videti ko je tip daske. Jako lepo izgleda I interesuje me, ali nikako se ne zelim zajebati. Zato I pitam na forumu. cena je oko 2300 sa tockom.
Gde se nalazi plug?

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Koliko sam nasao specifikaciju da je visok 75 cm a razmak 90. I cini mi se da je opcija 14 I 16 coli. Plug nije u Srbiji pa ne mogu videti ko je tip daske. Jako lepo izgleda I interesuje me, ali nikako se ne zelim zajebati. Zato I pitam na forumu. cena je oko 2300 sa tockom.
Vrdi te pare Aco...a daske jesu manje,ali za tezi tip zemljista pun pogodak...bar je to moje iskustvo...za 80 ks odlican izbor.
 
Vrdi te pare Aco...a daske jesu manje,ali za tezi tip zemljista pun pogodak...bar je to moje iskustvo...za 80 ks odlican izbor.
Srdjane smatras da nije promašena investicija ako ga pazarim. Plug nije potrošen, kakve ima u ponudi. Koliko sam video na mascus aplikaciji da je zahvat 80 cm, pa računam 14 i 16 coli, jer kaže zasecanje 350 i 400 mm. Jedino neznam tip daske. Još jednom kada bude otišao u Francusku će pregledati dimenzije, pa ću mu reći da vidi šta na daskama piše. Po pločici klirens 75 a razmak 90 cm, pa se brinem da li je tesan. Jedino mi se ne svidja raonik bez vrha, a i voleo bi da su daske wn a ne un ali no, pretplužnjacvi su veliki, pravi za kukuruzovinu.
 
Ima kocku i dva creva sto je bitno. Dimenzije su mi potencijalna briga. Hteo bi da je 80 cm klirens i 100 ili vise cm razmak a to je vec problem kod manjih plugova,a želja je kuhn ili kverneland.

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh