IMT

Svaka masina je luda na svoj nacin...isto ti je i sa ljudima

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ala su to jake masine, kod nas ih je bilo nekada, kazu kad se stavi KT par od jd 4020 onda to ide dok je veka.
 
Код мене у диференцијалу идентично овако(слика преузета са нета), само што је лежај цео и дера је мања. Занима ме шта радити са овим: друго кућиште, ово заварити или ништа не дирати??? 542 је у питању.
Морам мењати купасти и тањирасти као и оно "срце" што носи тањирасти.
c2aa0a96cee691842ebfcaef7cb5f769.jpg


Послато са IQ1019N уз помоћ плуга
 
U najvecem broju slucajeva uzrok je otpusten vijak tanjirastog zupcanika. Ovo je kanda moja slika... Izvadis lezaj i uz pomoc nekog starog lezaja stavis odlomljeni deo na mesto, i lepo zavaris elektrodom NI98
 
Е сад и ја гледам, има кваку.....одломљени део је нестао у диференцијалу.....има један мањи деформисани непрепознатљиви део али тај неможе да надомести 1/3 дела који фали....а приде је покидао и све шрафове који држе тањирасти

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Е сад и ја гледам, има кваку.....одломљени део је нестао у диференцијалу.....има један мањи деформисани непрепознатљиви део али тај неможе да надомести 1/3 дела који фали....а приде је покидао и све шрафове који држе тањирасти

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Jel i ti slusas punk dok ores?
 
Jel i ti slusas punk dok ores?
Неее, ја уживам у музици мотора....то може само имт да одсвира....а диференцијал лепо одзвижди и отпунктује на крају
Хвала на брзим одговорима.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Znam za dosta varenih kucista
Strugar napravi cauru od istog materijala i odseces komad koliki ti treba i zavaris
U firmi sam vario i islo je to, ide jos uvek
Na jednom u selu je bio problem da se okretao taj zadnji lezal u kucistu i samo sam mu pecnuo bobuljicu na kosuljicu negde je zapela i stao je
Rizik je uzimati polovno kuciste i ovi iz VAJSKE donose na varenje u selo pa kad se uradi i obradi nemozes poznati da je vareno

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Решено је, иће на варење само да се пронађе мајстор за то који ће изварити и упасовати како треба. Колико за тај посао траже да ураде? А сад сам га и окинуо да га имам у архиви
4c910c1d0ed24a4e9376510b44e39ae0.jpg


Послато са IQ1019N уз помоћ плуга
159f26a282106180230803ab8a4764c0.jpg
 
Nazad
Vrh