Alati i radionice

Evo i Perless mrcine,teska je kao djule.
dbf39bc545fa2ce3b1a1ca502315eaa8.jpg


Sent from my A6 using Tapatalk
 
Imam istu busilicu sa tim postoljem..platio ju 25 evra na pijaci,al mi sad dobila lufta na osovini a valjda ne idu lezaji vec piksna pa se niko nece zeza sa tim
 
Ja cijeli ovaj komplet u originanom drvenom koferu platio 1 euro i 10 eura poštarine. Sve mašine rade savršeno, treba im malo čišćenja i pregled no sve su ispravne.
Inace ova Perless je nenormalno teška mašina. Immam modernu Bosch od 2.4kW veliku i ona je ladno dva puta lakša. Perless zbog toga ide na postolje.
 
@Kardan Koliko košta ova glava za mazalicu. Ćini se veoma kvalitetna i praktična. Ipak je velika marka iza nje. I meni bi pasala ovakva da se više ne patim sa ovim jeftinim. Samo problem je u Bosni nabaviti malo kvalitetniju glavu mazalice.
 
@Kardan Koliko košta ova glava za mazalicu. Ćini se veoma kvalitetna i praktična. Ipak je velika marka iza nje. I meni bi pasala ovakva da se više ne patim sa ovim jeftinim. Samo problem je u Bosni nabaviti malo kvalitetniju glavu mazalice.
Ja sam kupio kod nas za 3740din / 32Eur... Bila snizena 29% na najpovoljnijialati.rs... Meni se dopala sto ima kuglice sto drze sisku a ne 4 sapice... Kvalitet je solidan, kao i na GCoupler...
 
Pozdrav ljudi. Danas sam na vasaru pronasao aku. srafilicu hitaci modl bi trebao biti )*HITACHI DS 12DVF3. Ciga je ceni oko 40 ali bi je dao i za 30e sa baterijom i punjacem. Vidi se da je u dobrom stanju. Kazite mi koliko bi od prilike izasla njeno osvezavanje odprilike? I koja je generalno cena remonta japanskih aka?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh