Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas do sad 27l.Rain alarm nema blage veze sa vremenom mi u tamnom crvenom a ni kapi kise.

Ja sam batalio sve te aplikacije sa radarskom slikom, nekad lepo pokazuje, nekad treba pomeriti sliku u neku stranu, al nikad ne znaš kad kako pokazuje. Držim se RHMZ radara, koliko sam video on je najprecizniji. Pogotovo što je na njihovom grafičkom prikazu označena linija koja razdvaja različita radarska područja, a koja se jednim delom tačno poklapa sa linijom administrativne granice naše opštine a drugi orijentir je kanal DTD. Skinuo sam sa neta regulacioni plan opštine pa tako mogu da jako precizno znam da li je neki deo atara dobio kišu ili nije.
 
Kod nas iz crvenog meteo alarma,celih 6 litara ,atar prema Somboru ništa.Mi čekamo sutra kišu , jer je najavljeno da samo severozapad sutra ostaje suv :haha:
 
Gledam F1 kvalifikacije i zapalo mi za oko da na stazi u Engleskoj trava sasusena kao u Australiji. A kod mene nemogu da je pokosim brzo koliko raste.
Kisa se non stop navrce za sada oko 15 lit po m2.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
iz dva brzinska pljuska danas 16 l u dvorištu atar ne znam kako je uhvatili ,kod prijatelja na drugom kraju sela 12 znači šareno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh