Massey Ferguson

pozdrav. na mf 3080 stavio sam nove rumine zadnje gume 18,4r38 nisu radijalne, e sad, treba prednje da promenim one su 14,9r28 da li su to gume od rakovice ili treba da kupum 380/85r28 (14,9r2:cool:? to me buni da li su ti dva broja 14,9r28 i 380/85r28 ista ili ima nekakve razlike? hvala
 
Može li neko ko ima katalog da mi vidi kataloški broj ili dimenziju semeringa prednje poluosovine u glavčini na seriji 3600 ? (3645) Recimo na slici broj 7

2759.jpg
 
Da tako sam i ja pronašao kasnije da su ugradjivane 2 verzije semeringa 40x55x10 i 40x60x18.5 . Nema dok se ne izvadi . Šta misliš jel se može promijeniti da se ne izbijaju oni blocnovi koji drže glavčinu za most , broj 8 ? Meni liči da može , skinuću samo točak i krenuti svana od onog poklopca. Inače iz čista mira mi procurilo ulje na točku.
 
Mozda gura napolje kad traktor stoji na suncu... pre ce biti da curi od strane diferencijala nego od glavcine.
 
Pročitao sam svih 250 strana i vidim da su većina zadovoljni da Maseyima a nisu ni delovi skupi:osmeh: pa ću ići ovih dana da pogledam jednog 3060
Šteta sto puno slika nedostaje,ali no...što bi sale rek'o.
 
Moj ti je savet pre nego sto odes da gledas da odes da pogledas i Armatrac, Hattat a malko su skuplji NH i Case turski. Ja sam sve to gledao i na kraju kredit i novo.
 
Gledaj da ima 16x16 getribu.32x32 navodno imaju musice.
Ja radim s 2.5m rotobranom i 3x12 ravnjakom bez problema.iako sam na rotobrani mijenjao nozeve i fali snage ako zelim ful dubinu (30cm su nozevi novi dugi)
 
Na našem 8220 je Perkins motor sa turbinom i piše da ima oko 160ks..U radu do sad sam primjetio da je do pola gasa jako trom i nejde nikud,poslje pola gasa ide dobro,ali na tim malim obrtajima trom i jako teško kreče...

Dali netko može reč šta bi to bilo i zašto je tako ?
Ima kakve šanse da se pojača na pumpi goriva ?
 
Pozdrav ljudi. Imam poblem sa mf 6160. Dakle volan mi se okrece ali tockovi ne mrdaju?da li postoji neko dotezanje na orbitolu ili mora da se skine komplet orbitol?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh