IMT

Pa to se vidi odma koji je motor...
3000e ga je racunala vlasnica, ali posto sam uzeo i loznicu 5t platio sve 4500e, mislim da nije puno.
 
Код мене човек био убеђен да је купио 533 од трговца, на крају се испостави да је за багателу купио 539 са мотором од 542

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Postoji fabricki 533 sa motorom 542, kod mene u selu ima jedan, takodje ima i sa fiatovim motorom mislim da je 45 ks...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kolege koja je realna cena za noviji tip 577dv,mislim da je '88 god.obicna hidraulika(ima onaj jedan pomocni cilindar
 
@milos bota
Која је механичка разлика, не бих знао, али мислим да је нема. Само сам запамтио да фабрички подаци говоре да 539 на 2050 обртаја има као 39 кс а 542 на 2250 обртаја има 42 кс.....по овоме мени је све ту исто на мотору само што 542 има као фабрички више обртаја. Али зато су ту механичари који боље знају разлику да ти кажу.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Milose jamislim da je glava malo drugacija, baja je nesto menjao pa nije mogla od 542na 539, mislim neki kanal nedostaje il tak nesto...
tomislave mislim ako je dobar realno izmedju 5000 i 7000 zavisi od stanja, ako je los moze i manje.
 
Dali sam dobro cuo: 'razliku u ks 542 ostvaruje preko menjaca'

Znaci motor moze da se 'pojaca' preko menjaca. Uvek mozes da naucis nesto novo..
 
Imao sam taj problem, naj prije gledaj zatur točkova i napravi ga čak da bude s prednje strane malo prema van, dakle da u smjeru vožnje gledaju saaaaaaaaasvim malo u V. Štos je što je na 577 s desne strane kardan prednje vuče i ta je strana prednjeg mosta teža i taj točak više upravlja traktorom kad je na cesti. meni je 549 jeo lijevu gumu više, pa sam okrenuo gume naopako i smanjilo se trošenje drastično ali dok nisam špur riješio prema uputama ljudi s britanskog poljoprivrednog foruma, jedna guma se baš više trošila.

Kod Vlade je kardan od prednje vuce sa leve strane. Tockovi kod DV se steluju da prednja strana bude 4-8mm kraca od zadnje strane i nema problema sigurno. Moguce da mu je jeo gume ako je napravio dosta sati u oranju sa plugom ravnjakom.
 
Da li pumpa imp a48/650/2140 moze na imt 560??

Nemogu naci link na imp stranicu gdje su bile sve njihove pumpe sa oznakama.....ako netko zna, neka napise.....
 
Nazad
Vrh