Torpedo

ZF menjač i prednja vuča traje to jedno 40god. a posle samo sve tako komplet prodati nekom za delove ko ima volje i živaca da se bakće stim starežom.
 
Ako nije izraubovan moze da ide jako puno, jbg hvalitet...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nije ni cupkala nego su gumice propustile i zaglaviio se ventil i nije hteo na digne valjak ali smo sad tek uhvatili vremena od aprila je tako stojao sad dize kao singerica
 
Meni sluzi da okrecem plug obrtac

- - - - - - - - - -



Ako može pomoć oko hidraulike na 75ci:

1. Imam dva razvodnika, ovaj skroz levi je za kipovanje (jedan izvod) i radi. Šta je ovaj drugi? Nije povezan na izvode i ima ovaj lim koji ga blokira, kada se lim skloni može da se prebaci u položaj nazad ili napred i da stoji u tom ga blokira, kada se lim skloni može da se prebaci u položaj nazad ili napred i da stoji u tom položaju.



2. Curi ulje na ovaj veliki šraf ispod kog bi trebalo da je sigurnosni ventil (ima dve podloške i opruga, nisam vadio ventil), da li tu ide neki dihtung?


@biber: gde si uzeo filter i gumice?
 
1. Skinuo sam danas razvodnike pa ce sutra u petoletku na remont i nova creva.

2. Nasao sam gumicu ispod velikog srafa, upresovana skroz. Ventil nisam uspeo da izvadim, da li se vadi nekim alatom ili...? Kako taj ventil uopste treba da stoji? Sve slike koje sam video pokazuju sraf/cep do kraja zavrnut u kuciste, kod mene fali par mm, kao da sraf udara u ventil.
 
I do kog ste zakljucka dosli zasto cupka? I meni cupka pa da vidim kako da resim??

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Nov petoletkin je preskup a onaj sto ga zovu DF u knd nije tako skup oko 8000din a solidan je
Probao sam da saljem dok Sam bio u firmi u PETOLETKU na remont ali slaba vajda!
Jednom sam ga rastavio svasta ima unutra


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ma ćuti gde da ga rastavljam jednom sam ga vadio i nikad vise . Gde ima da se kupi petoletkin?

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Ćemo pokusamo nesto,ako neko jos nesto zna neka kazeee .

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Samo nemoj da vas ZMIJA UJEDE da kupujete INDIJANSKI I TURSKI razvodni ventil takva su moja iskustva
Ćemo pokusamo nesto,ako neko jos nesto zna neka kazeee .

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ја сам мењао разводник худраулике на торпеду и послушам мајстора да не дајем 19000 за петолеткин добар је и тај ДФ у КНД-у за 16000 дин које је већ уграђивао и показали се добро.Кад смо га уградили све одлично не цупка а угашен држи подигнуто оруђе на полугама бесконачно али кад сам први пут отишао на њиву и кад се уље мало угреје он неће да пусти полуге доле .Целу јесен сам носио полутешку рау дрљачу небили то мало се разрадило и успео сам мада сам пар пута морао и доћи са њиве пре времена јер је нисам могао спустити.Звао сам КНД и момци су рекли да нема никаквих проблема да донесем стари и да ће ми дати нов разводник али ме мрзило да га поново вадим а и неглави више мада гад се угреје доста споро спушта али са угашеним мотором више неможе ни плуг да држи подигнут више од десет минута.
 
To nikako indija i turska. Znaci taj u knd nije los? A kakve su pumpe caproni?

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
To nikako indija i turska. Znaci taj u knd nije los? A kakve su pumpe caproni?

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
Svaka nova je bolja od ove koja vrti vec 10 000h
Novo ulje obavezno nek je naj socijalnije al svake 2_3g novo


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh