MTZ Belarus

Da je rupa malo veca. I da je na mestu gde treba da bude (nisu puno promasili, 10 cm) mozda bi se i nesto moglo uraditi. Ali bolcnu od pracne nikako staviti kroz tu rupu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako je bolcna ispala ili samo izašla iz jednog ležišta da tako nazovem jer je rascepka pala sa bolcne žabice i ne može da odvaja lamelu ,e u tom slučaju može da se kroz tu deknu to lepo vrati nazad za cirka 20 min,i ćeraj mast na aupuh rujanu,mi smo tako radili ne jednom nego cvaj puta,kad se sređivao rus generalno pa se eto odradila i lamela,pa se eto posle izvesnog vremena desilo i to,šta i zbog čega nebitno ,dve različite žabice su bile slučaj.
 
Stigle gume za rusvaje ,juče namontirane.



2d8m98y.jpg
 
Pisao sam da imam problema da se trese traktor dok radi vuca. E pa resio sam kvar banalna glupost mozete pogoditi?
 
Gde kupiti kvalitetnu poluosovinu za mtz? Zadnju. Crkao lezaj i ostetio je. Ne bih da je navarujem bojim se da ne pukne pod teretom.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Razmisljao sam i ja da idem u Curug kod Caje. Al reko ajd da pitam ima li gde nova kvalitetna.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Samo je dobro premeri hoce da se pojede gde idu lezaji, ili ponesi lezaj da probas

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Toga se najvise brinem. A nemam mikrometar da bi izmerio.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Ponesi lezajeve, sto reko jedan stari nemoj da klizne osovina u lezaj, "k'o u nju"!!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Brankovicu blizu, prilikom sastavljanja kardana okrenuti krstaci za 90 stepeni i kad je to vraceno sve se popravilo...

- - - - - - - - - -

Kod nas se sa co2 malo navari obradi i eo poluosovine...
 
Postovanje mtz 82 mi ne podize poteznice do kraja do pola izbaci rucicu...ja opet upalim podizanje pumpa krene da zuji kao da je na maximumu...menjao sam gumice na klipu
 
Nazad
Vrh