Subvencije poljoprivredi za 2014

Pomocnik ministra rece juce u emisiji da je prebacena ,,izvesna'' kolicina novca za isplatu i da ce se preneti na one zahteve koji su obradjeni.E sad koliko i kome :sta:
 
Najzalije mi onih sto im tate nece dobiti subvenciju na zemlju koju su dali pod zakup. Eee, zemljo Srbijo! I kaze da nam bude bolje, tesko nama!
 
Najzalije mi onih sto im tate nece dobiti subvenciju na zemlju koju su dali pod zakup. Eee, zemljo Srbijo! I kaze da nam bude bolje, tesko nama!

Zasto zemljo Srbijo?! To A. P. Vojvodina daje!:osmeh: Nema potrebe za brigu, da ti ne pozli! Za tvoju informaciju odobrena su sredstava, samo na zalost ova Vojvodina nesto joj ne ide sa tim budzetom! Najvise daje a za svoje potrebe nema!
 
Da si covek, rado bih ti se izvinuo. :osmeh: Mislio sam uopsteno, tebe nisam izdvajao. Inac bih citirao. Nisi vredan toga. Vojvodina je za mene Srbija isto kao I Kosovo, zapadna, istocna Srbija. Nemoj deliti po regionima. Niko tebi nista dzabe ne uzima. Ziv mi bio. :osmeh:
 
Vojvodina Srbija sve je to isto, ako neko hoce da pravi razliku ima foruma i za te stvari!
Da dopunim: Kome je Srbija najvaznija neka napravi fond pa neka trazi novac i pomaze zemlju, isto to vazi i za Vojvodinu.... Ko smatra da treba da se odcepi i slicno neka napravi pokret ili otvori debatu na nekim od drugih foruma, ako ti forumi ne postoje neka ih napravi! Dok smo jedna zemlja treba se postovati i ne omalovazavati, kada Vojvodina bude kolonija madjarske ili austrije onda kako hocete, isto vazi i za Srbiju dok smo zajedno postovanje mora da bude ma koliko nekima to tesko bilo, a kada nas velike sile razbucaju u 300 materine onda se mrzite psujte svadjajte gde hocete i kako zelite!!!
OVaj Forum zasluze makar malo postovanja jer je napravljen radi nas a ne prepucavanje od teme do teme.Ima tema chat4 pa tamo lupajte sta vam je volja! I mislim ako vec ne mozete da izdrzite neka naprave temu Ljubav prema Srbiji pa se tamo prepucavajte!:off_topic:
 
Poslednja izmena:
Zahtev sam predao 29.10 sutra cu otici do banke pa javljam sta je, ocekujem jos neke uplate,ali mislim da je to za sejacicu jel su me zvali iz Šabca da mi kazu da su predali zahtev trezoru na isplatu tako nesto.
 
Sta si ti @jugi sudija ovde ili prevodilac?! Niko nije napomenuo odcepljenje, ne lupaj bez potrebe! Sta je tu nejasno kad sam rekao da iz pokrajinskog sekretarijata za poljop. se izdvaja taj novac a ne iz republike!!! Ne delim ja licno nista po regionima vec tako stoje stvari. Ukoliko vam nije nesto jasno udjite na sajt i proverite koliko otvorenih konkursa ima pa cak i bespovratnih kredita! http://www.psp.vojvodina.gov.rs/?q=taxonomy/term/5
 
Drug Peet@ ja sam dobrocinitelj :osmeh:. Ni ja ne verujem da ce nam isplatiti za gorivo i djubrivo, ali ajd da sacekamo kraj godine... Mozda ce biti 31 decembra ko zna...
 
Toliko stimulacije, ali se ipak kuka na sav glas. :sta: Mene bih bilo sramota oglasavati se.
 
Treba biti u toku posle preseljenja da li se pravdaju dobijena novcana sredstva i dalje na staroj adresi (Hajduk Veljkova 4-6).
 
Nazad
Vrh