Subvencije poljoprivredi za 2014

LEpo ja rekoh nama drugari treba jedna dooobra zaledjina, inace oni sve obecavaju, a mi dobijemo znate sta da se ne izrazavam...!
 
Danas sam zvao Pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu u vezi podsticaja za poljoprivredne penzionere koji su dali zemlju u zakup jer sam predao dokumentaciju dva dana pre isteka roka i dosad nije bilo uplate pa su mi rekli da je sve odobreno medjutim ostali su bez sredstava i nadaju se da ce uplata biti do nove godine ili u Januaru!
Bio sam iznenadjen ljubaznoscu i pristupu prema stranci dok u Nemanjinu u BG kad sam imao potrebe da ih zovem drugim povodom ili nisu se javljali na telefon satima i danima ili su te otkacili za par sekundi!
 
Bio sam danas u Trezoru po neke papire i pitam za subvencije kazu da su pri kraju sa isplatama osiguranja i da treba da pocnu da isplacuju gorivo i ostalo,pitam za sledecu god kazu ne zvanicno na 10ha u vlasnistvu moras imati jednog zaposlenog::svaka cast::
 
Pojedincima ne vredi objašnjavati a ni crtati neke stvari.Mislim da sam bio jasan po pitanju off topic postova kod prošlog zaključavanja teme.Opet isti inicijatori rade to što rade.Više nema tolerisanja.Držite se teme ili rade sankcije pa šta vam više odgovara i šta vam se sviđa.
 
Dali neko od kolega ima neku informaciju o povracaju novca za kupovinu masina od uprave za agrarna placanja,na sajtu nema nikakve informacije?
 
Jel krenulo negde isplata danas kako cujem i osiguranje od zadnjeg dana je stalo nesto kao da su praznici i niko nigde neradi,nista nezna ni kad ce ni stace biti
 
Poslednja izmena:
VErovatno nemaju para....Sto bi drzali nas novac samo na racunu?? JEdino ako cekaju kamata da naraste pa placaju, a glavnica im ostaje...
 
Nazad
Vrh