Proizvodnja rasada u plastenicima

faza otvaranja cvetova i pojava prvih plodova. eto branja za 20 dana:osmeh: image hosting tinypic[/IMG]
20130423_075316.jpg
[/URL] screenshot app[/IMG]
20130423_075346.jpg
[/URL] imagen[/IMG]
20130423_091106.jpg
[/URL] screen capture[/IMG]
20130423_075354.jpg
[/URL] how do you print screen[/IMG]
20130423_075326.jpg
[/URL] free picture hosting[/IMG]
20130423_082453.jpg
[/URL] how to take a screenshot on a pc[/IMG]
20130423_075308.jpg
[/URL] img host[/IMG]

- - - - - - - - - -

verovatno je pitijum. uradi zalivanje previkurom ili balbom. ako radis balbom, odmah posle zalivanja speri rasad,jer hoce da sprzi list. dobro luftiraj i zasusi malo rasad. pazi na vlagu. pozdrav

Indoor posto je krenula babura ...i samo jedno pitanje da li ti je rasad bio pikiran ili si ga direkt stavio predpostavljam da ima starost rasad i da je pikiran ali ko zna.
 
Da li neko zna, cime treba prskati rasad, da se on ne bi izduzivao, tj. da bi bio cvrsci, radi boljeg primanja? Cuo sam da postoji neki preparat, pa me interesuje, ako neko mozda zna?
 
Ja za povrće koristim bakarne preparate ( Bordovska čorba, Cuproxat, Funguran-OH,..) da bi očvrsnuo rasad i da se ne bi izdužio, ali za rasad cveća se koriste razni hormoni rasta (Cikosel, B-nine, A.rest,.. itd..).
 

To su slike od pre 15 dana , izgubio sam bio lozinku. Eto ljudi probao sam da sadim u slami i papriku i paradajis i krastavc i mogu da kazem da pored velikih gresaka u pocetku i problema sada ide super.Pocetnik sam pa dok se naucim a pratio sam forum ali se ne navode sve stvari narocito za nas koji prvi put krecemo u plastenicku proizvodnju i rasad. Kasno je presadjeno a i jedva sam se odbranio od pepelnice i jos nekih bolestina i jos ima neke sitne crne bubice kao vasi. Da li je jos neko sadio u slami kao ja a sadio sam i krompir u salmi samo nisam slikao.
Molio bih misljenje majstora INDORA I i ostalih iskusnih povrtara.
Pozdrav svima::novac::
 
Ja još nisam ništa posejao, i prošle godine pola metra snega bilo oko 15.marta , i one koje sam kasnije sejao dostigli su ove.
 
Nazad
Vrh