Proizvodnja rasada u plastenicima

Odg: proizvodnja rasada u plastenicima

@joco nemas originalnu foliju vec kvalitetne i nekvalitetne sto zavisi koliko ces novca da das za nju :D
 
Odg: proizvodnja rasada u plastenicima

gdje nabaviti pravu foliju za plastenik
Post je spojen: [time]1267014351[/time]
_________________________________________________
nisu problem pare kada je u pitanju kvalitet molim vas imate li saznanja gdje se filija može nabaviti
stim da je neko lično ispitao njen kvalitet hvala........
 
Odg: proizvodnja rasada u plastenicima

joco nebi bilo loše da napišeš odakle si , da znamo , možda si ti iz leskovca a ja ti napišem da ima dobre folije u subotici ... :haha:
 
Odg: proizvodnja rasada u plastenicima

joco ti je iz Šipova , grada na Plivi u RS
znaš gdje je to pozdrav...........
 
Odg: proizvodnja rasada u plastenicima

mani zmaja od Šipova gdje ću foliju nabaviti
 
Odg: proizvodnja rasada u plastenicima

hvala Da Vinci poz................ ::svaka cast::
 
Svašta oni znaju :)

Iznenadilo me da na sajtu ministarstva poljoprivrede - savetodavna sluzba ima dosta dobrih članaka, mada neki se neki od njih baš i ne slažu. U jednom članku kaže pikiranje rasada paradajza pre prvih pravih listova u drugom posle?? Sta vi mislite?
 
Evo mog rasada

xbfeow.jpg


2hf85j5.jpg


Kako vam izgleda , oće biti nešto?
 
  • Like
Reagovanja: PKB
evo da ti pokazem moj rasad paradajiza,krastavce i tikvice nisam mogao da slikam



Post je spojen: [time]1268242693[/time]
_________________________________________________
jhona DERU je napisao(la):
topalovic misliš da ga treba presaditi ? to ću sad ovih dana da ga prebacujem u veće saksije
samo pazi po slikama bih rekao da je veoma nezan
 
  • Like
Reagovanja: PKB
jel to rasad taj štoje 07.02.2010 pikiran? ako jeste ::svaka cast:: i ništa nisi dogrevao taj plastenik ? a kako je prošao ovih dana i danas kad duva ova vetrina ?
 
jhona DERU je napisao(la):
jel to rasad taj štoje 07.02.2010 pikiran? ako jeste ::svaka cast:: i ništa nisi dogrevao taj plastenik ? a kako je prošao ovih dana i danas kad duva ova vetrina ?
ma ja nikad ne dogrevam plastenike a (pokusavam objasniti kako to radim samo malo da se prolepsa vreme da mogu lepo da uslikam) a sa vetrom nisam imao problema plastenik je dobro zatrpan :D
 
Bome topalovicu ako vreme ovako potraje bice gusto za paradajz.Za kada si misloo da ga rasadjujes.
Moj rasad je jos uvek u kontejnerima i slican je jonhderuvom pa se nesto i ne zurim da ga pikiram na ovu ladnocu.Nadam se da mi ovaj vetar nece oduvat plastenik.Ako provali foliju ode sve kvragu a duva ko nenormalan.
 
Nazad
Vrh