Poljoprivredno predavanje i druzenje forumasa u Adasevcima 29.11.2013.

Auu tesko da cu doci,idem na svecare kod drugara,ako ne cugnem mnogo mozda navratim kasnije,mozda....jbg da je ranije doba dosao bi sigurno,al ovako...
 
Ja planiram da dodjem sa bratom, on je u dogovoru sa članom @Bubu, pa sada do večeras će biti utanačeno.
Ako ima još zainteresovanih pišite.
 
Poslednja izmena:
@Kris Ajde da se dogovorimo pa da idemo Sale, ti i ja, ali čekam prvo da i se Sale javi?
 
Ako ide neko preko Backe Palanke neka se javi,isao bi i ja ali necu sam da idem.
 
Poslednja izmena:
Docice i malaksalo i jos jedan.Ali moramo svratiti do Sasinaca da uzmemo jos jednog,izizetno vaznog clana bez koga ne moze da pocne ta manifestacija.
 
Ajd ako moze taj program predavanja da se objavi i gde se odrzava.Malo mi glupo da ne dodjem kad mi je vec tu pred nosom(trebalo bi da imam tad vremena)
 
Znacaj redukovane obrade i prikljucna mehanizacija- Dipl. ing. Milan Kosovac

Uloga i znacaj mineralnih djubriva u biljnoj proizvodnji-Elixir djubriva

Novi zakon o bezbednosti saobracaja- Policijska stanica Sid

Nacin uzorkovanja zemljista za analizu- Miroslav Kosutic

Pocetak predavanja u 18 casova u domu kulture Adasevci
 
Tako je.Ajde da i ja dodam nešto.
Obaveštavam vas da će u Petak 29.11.2013 godine biti održano poljoprivredno predavanje u maloj sali doma kulture u Adaševcima sa početkom u 18h.
Teme će biti:
Značaj redukovane obrade i priključna mehanizacija-Dipl.ing Milan Kosovac
Uloga i značaj mineralnih đubriva u biljnoj proizvodnji-Elixir đubriva
Novi zakon o bezbednosti saobraćaja-Policijska stanica Šid
Način uzorkovanja zemljišta za analizu-Miroslav Košutić
Gosti iznenađenja eminentni,priznati i nadasve vrsni stručnjaci.
 
Komsija dodji vredece,jer ce biti i prakticna prezentacija nekih uredjaja ali to je tajna za sad. I jedan svetski priznat strucnjak iz oblasti poljoprivrede,specijalizovan za jednu biljnu kulturu koju ja mislim da svi imamo.
 
Nazad
Vrh