Poljoprivredno predavanje i druzenje forumasa u Adasevcima 29.11.2013.

Pa i ja bi došao al mi se nevozi samom... Da se Sale javi, pa da kontaktiramo i branka da vidimo da li bi išao?
 
Bilo bi dobro da se napravi spisak sigurnih gostiju da ne izvisite za stolicu. :osmeh:

- - - - - - - - - -

Branko jos ne zna,treba da ide negde juznije da gleda neku masinu... ne bi mu to bio prvi put da me ispali. :osmeh:
 
Pa ja bi došao al me se isto ko njemu nedolazi samom... Ako ima neki član koji hoće da ide samnom, nek mi se javi, ili @NA ako ti znaš nekog organizuj nešto...
 
Leka je rekao da bi dosao,ali on bi preko BP isao.
Meni je to sad vec postala rutina NS-Adasevci,svakih nedelju dana a nekad i cesce.
 
A jbga, pasoš mi ostao u selu, tako da bi jedino preko fruške gore ja mogao doći...
 
A jbga, ja sam u NS-u, i iz njega bi išao, ali nije problem, mogu i da ga pokupim, al zato ima da kružimo po Sremu...
 
Grunt ako ne na ovo biće još druženja pa ćemo se sresti.Ko sa nama provede jedan dan više ne propušta ni jedno okupljanje. :haha:
 
Tako je,Maticu,jeste da ne znam bas put i da mi je podaleko,al se nadam da cu doci,znacu vise sutra ujutru. Kolko ima od Bg-a do Adasevaca? Bicu verovatno u Bg-u citav dan,pa bi odatle posle na druzenje.
 
A što ti to nisi organzovao tokom dana, nego uveče?

Na koga ja da ostavim svoju stoku?
 
Da i tu skrenes levo i kad udjes u selo ideeeees 2-2.5km i u samom centru je dom kulture.

- - - - - - - - - -

Zbog kolega predavaca,a i treba mi ceo dan dok se sve to spremi.
 
Nazad
Vrh