Traktorska stakla

Meni su danas ugradili na R 60 zadnje staklo,došli kući u dvorište i sve završili za pola sata,staklo + keder + ugradnja = 3000 hiljade.Za svaku pohvalu.
 
Meni za imt 539 donje staklo sto gleda na desni tocak, traze 800 dinara, mnoogoo je do juce bese 300 dinara sada duplo skocilo, stavio sam najlon i zalepio lepo dihtuje, ionako kabinu koristim preko zime, ocekujem popust na prolece na staklima, e tu cu ja da se ugradim a ne oni :)
 
Gde moze biti puno...setite se samo kako lepo kisa lije niz vrat ili kako duva promaja ili kako se u tanjranju napuni cela kabina sa prasinom..sve ce vam biti jasno

nama kad je puklo zadnje staklo voznja je bila cirkus...zadnji dani berbe kukuruza,jutro ladno..smrzavas se unutra...promaja ubija...kasnije kisa...mokar ko pacov....ta i da je 3x vise nije skupo...to je bar moje misljenje..
 
ee kolege ja za staklo vrata za jinmu454 ne bi pravio pitanje za cenu, uopste ne moze ravno staklo mora savijeno a to je problem
 
Goran Staklo Pančevo, RR Glass Starčevo...
I tako dalje...
Nazoveš, poručiš, oni pošalju Kurirskom Službom + keder za montažu i ti montiraš, vrlo je jednostavno, jesenas sam baš ugrađivao bočno staklo na sopstvenom traktoru, Vladimirecu...
 
Stigla stakla za ovu moju kabinu na 533 rucni rad..Danas javili pa nisam ni isao a nisam ni pitao posto su...Sajba i dva mala....ogulice sto posto zato sto su narucivali po mjerama
 
Odes kod bilo kog stakloresca i stavis obicno staklo od 5-6mm. Ja sam tako uradio pre par nedelja a to nije prvi put da se to staklo menja - dakle iskustva su bila dobra.
 
Profesionalno obave posao,al su bezobrazno skupi...
Nazovi redom pre poručivanja i pitaj pošto im je po kvadratu i keder po metru pa onda izaberi...
Mene su ovi iz Starčeva RR Glass vukli za nos pa kad je probao i uvo, zamalo da mu se staklo obije o glavu...
 
Pozvacu u utorak da vidim cene i da pitam da li neko dolazi 20. na vašar na Ub.
Za ovo sto kaze jjova nisam znao.
Keder mi nece biti potreban, jer nije ostecen.
Danas sam bio u zurbi, nisam spustio sejalicu, a poceo da otvaram zadnje staklo. Puklo je na milion delova, samo mi u ruci ostala ona ručka.
 
Nazad
Vrh