Soja 2014 god

Danas bio otac sa 6 radnika da ispusta vodu.

Gledao jednu svoju parcelu ( Trijumf ) koja je sejana oko 15 aprila i pocele da se otvaraju mahune. Ima zrna koja su vec ispala a ima i onih koja stoje u otovrenim mahunama. U ovom trenutku i da je dovoljno suva zemlja da bi moglo da se udje sa kombajnom nebi moglo da se vrsi jer su mahune mekane a o zrnu i da ne govorimo. Nema sunca i ne susi se.


Treba da mu stigne kombajn Claas Lexion 770 sa gusenicama.
 
Danas bio otac sa 6 radnika da ispusta vodu.

Gledao jednu svoju parcelu ( Trijumf ) koja je sejana oko 15 aprila i pocele da se otvaraju mahune. Ima zrna koja su vec ispala a ima i onih koja stoje u otovrenim mahunama. U ovom trenutku i da je dovoljno suva zemlja da bi moglo da se udje sa kombajnom nebi moglo da se vrsi jer su mahune mekane a o zrnu i da ne govorimo. Nema sunca i ne susi se.


Treba da mu stigne kombajn Claas Lexion 770 sa gusenicama.

Cici pa sto nisi ranije ispustao vodu?
 
Danas bio otac sa 6 radnika da ispusta vodu.

Gledao jednu svoju parcelu ( Trijumf ) koja je sejana oko 15 aprila i pocele da se otvaraju mahune. Ima zrna koja su vec ispala a ima i onih koja stoje u otovrenim mahunama. U ovom trenutku i da je dovoljno suva zemlja da bi moglo da se udje sa kombajnom nebi moglo da se vrsi jer su mahune mekane a o zrnu i da ne govorimo. Nema sunca i ne susi se.


Treba da mu stigne kombajn Claas Lexion 770 sa gusenicama.

Svaka cast mom susedu! :ppozdrav: Pozdravi ih!
I Tucano ostane i dolazi Lexion, ili putuje Tukano i tako dodje Lexion? ((I ovaj Tucano je dosao pre par meseca, cini mi se da ove godine, a ne prosle, i vec dolazi Lexion?))
Drzite se, bas je nezgodna situacija, nema mesta za nerviranje, ne mozemo nista protiv vremenske (i pedoloske) uslove. ::lose::
 
I kod mene teski sex .posle ova dva ciklona .Sreca zavrseno sve sa sojom .Jedna zani8mljivost je da sam imao na nekim parcelama 4500 kg po ha za naplatiti. To ja nikad nisam mogao ni usanjati da soja moze tako roditi. Kod nas na ovoj glini.
33o5fr7.jpg
6s50lh.jpg
Kod Suraka radio i hoce on sa svojim Zekanom da vuce moju prikolicu .Ima jedna rupa i to je i ostao .nEMA NISTA BEZ PREDNJE VUCE.
Mada se on bio dobro zakopitio i mozda bi i presao ali sam mu rekao da uspori da nebi ciknila stranica kada se prikolica zaleti u rupu.
2m7vm9z.jpg
dmqrtx.jpg
 
Poslednja izmena:
Cici jesi li obilazio atar? Jel se bar malo popravlja tamo gde ste kopali? Danas sam bio kod nas u ritu situacija do daljnjeg ništa od kosidbe.
 
Nazad
Vrh