Pozdrav iz SLO.

abarth 822

Banned
Učlanjen(a)
27 Okt 2013
Poruka
332
Lokacija
Ljubljana
Lep pozdrav svima.Ime mi je Marjan,živim u kraju blizu Ljubljane.Imam TVa i Labina SS koji mi služe za pripremu drva i prevoze a hobi mi je pravljenje priključaka i raznih dorada na njima.Učlanio sam se jer vidim da ima dosta forumaša sličnih interesa ko ja.L.P.:ppozdrav:
 
Dobro došao, učlanio si se na najjači forum o poljoprivredi na Balkanu , a potencijalno i Jugoistočnoj Evropi.
 
dobro nam dosao abarth822 valjda ces i ovde biti aktivan kao i na drugom forumu
 
Hvala svima na dobrodošlici.Malo me zezo email pa je aktivacija kasnila,sad izgleda da če bit ok.Za slike neznam dal bi stavio tu ili u temu o TVu i u motokultivatore.Hvala još jednom za sprejem među vas.Lep pozdrav.
 
pozdrav kolega dobro dosao :ppozdrav:


Slike postavi ovde za predstavljanje,a kasnije u diskusiji,svaku mašinu u odgovarajuću temu :cvetic:

- - - - - - - - - -

Hvala svima na dobrodošlici.Malo me zezo email pa je aktivacija kasnila,sad izgleda da če bit ok.Za slike neznam dal bi stavio tu ili u temu o TVu i u motokultivatore.Hvala još jednom za sprejem među vas.Lep pozdrav.
Slike tvoje mehanizacije,predstavi ovde,a kasnije kroz diskusiju,svaku mašinu u svoju temu :cvetic:
 
Nazad
Vrh