Trimeri

Kolega TheBigBang molio bih vas ako može bez ovakvih komentara.
Ako imate da mi kažete nešto pametno uradite to ili preko pp ili preko komentara u određenoj temi. Ovde ima ljudi koji zaslužuju mesto na ovom forumu, ljudi koji hoće, mogu i žele da pomognu i oni su pravi članovi foruma. Mogu da zahvalim Bogu i roditeljima koji su mi omogućili da imam sve što poželim, ali sam skroman i ne želim da preterujem. Kada mi bude trebala profesionalna mašina, kupiću štil ili huskvarnu, do tada ću da radim sa kinezom, za mene nije dobar već odličan, ljudi za patike daju 15 000, nose ih par meseci i bace, dao sam za trimer oko 20 000 i radi dobro već dve godine, ako ste se vi opekli, ostavite nas ostale da se patimo, a moje komentare ubuduće zaobiđite, ako nemate nešto pametno da mi kažete.

Bio sam juče do ljudi kod kojih sam kupio trimer, rekli su da ga donesem pa će pogledati, verovatno će samo zamenuti gumicu, savetovali su mi da ne silikonišem ništa već da donesem da oni pogledaju pošto je još uvek pod garancijom. :ppozdrav:
 
::000::
Strašno..

uzgred, ..a je l' komšije kažu da si fin jer baki sa prvog sprata izbacuješ smeće?
(kako divan mladić, zaista).:off_topic:
 
juce probudjeni trimeri i kosacica
glavne uloge:stihl / husqvarna / tomos kosacica / jedan magarac upregnut :haha:
rezultat: 25 ari,dvoriste i staze
epilog:eek:d jutros kao da su me obdareni crnci...
 
pozzz svima.potrebna mi je pomoc oko trimera za travu,marke STRAUS 2.5KW,Austriski.Ako moze neko da mi kaze kakav je taj trimer jer sam ga juce kupio preko oglasa!Unapred hvala!
 
Ajde molim te ako nije problem pogledaj ima jos uvek oglas stoji,kucas samo straus trimer i izacice 4 ili 5 po redu oglas!bas me zanima ako je to istina da okazem porudzbinu,a ima sve lepo zapakovano u kutiji i na oko izgleda ekstra!
 
Evo par slika, na kutiji pise Austrija ali na trimeru na nalepnici u predzadnjem redu pise Made in P.R.C ili ti People Republic of China. uvecaj sliku iz linka http://static.limundoslike.com/originalslika-8258772.jpg nemoras odkazivati, mozda i nije los, samo da te ne obmanu prodavci, takvim pricama za malu decu. Kad kupujes nesto otvori cetvore oci i dobro se uveri sta kupujes. "Svaki cigo hvali svoga konja".
originalslika-8258770.jpg

originalslika-8258772.jpg

originalslika-8258771.jpg
 
Za vlasnike Villagera BC 1900X , sa belim uputstvom koje ima 10ak strana slobodno moze da se obrise g......... nikakve koristi nema od njega. Drugo za ciscenje stitinika, glave , sipke od sitne trave posle kosenja silkom najbolji je dzak od paprike ili krompira , onaj mrezasti odlicno brise zalepljenu travu. Mozda nekome bude od koristi ovo sto sam otkucao.
 
Ma jok, nemo' ga ni čistiš, tako će ti pre propadne ,rešiš se bede.:sreca:

Nije tačno, uputstvo je lepo i razgovetno napisano, za one koji umesto g...... koriste glavu (trimera) za košenje šljiva.
 
Nazad
Vrh