Trimeri

Ja nož koristim za zeljasti korov, kupine, divlji krompir i mladice kojekakvog drveća. Doduše i to je bilo samo prve godine jer sam trimer kupio u julu. Sad lagano sve odradim silikom i nedam travi da pređe visinu čizme.

Taman sve rasturim da nema ni vidljivih ostataka kud prođem. :osmeh:
 
kao nov za 50 evrića glava puna strune i trokraki noz
5be3537650e68d7f31fa0d4b2528f309.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kupio sam tarup i stavio na Demon trimer, za par minuta sam urezao mesto sa srafom gde se srafi glava trimera na osovinu tako da sada stoji malo ukoso. Odmah sam skinuo tarup i nisam ga vise stavljao. Inace je trimer babaroga za cenu. Ne znam kakve probleme sa glavom za strunu imate ali kad ponestane strune samo glavu dok se vrti malo lupis o zemlju i struna izadje a onaj nozic je odsece na potrebnu dužinu.
 
Molim za odgovor u vezi navodnog kvaliteta juče mi jedan prodavac rekao da je imao veliki broj reklamacija u vezi BC 1250 PE a dok BC 1250 S je kao super. Molim sve u vezi ove izjave i koji uzeti. Pozdrav

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Uzimaj dok trava nije porasla
Kolko para tolko muzike

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Krece polako :)
Imam malinu i kupina, pa medjuredni prostor kosim tarupom traktorom, a trimer mi treba za ono sto ostane, uglovi i sto je ne pristupacno za traktor...tako da mislim da bi odradio posao, svakako za taj novac ne ocekujem satelit, ali da ne mlatim rucnom kosom...
 
Да не читам све постове а заборавио сам одговоре, што Villager 1900X избацује гориво на одушак поклопца резервоара? После 7 година поче и то да се догађа.
 
Стигла фрезица па у току дана следи проба.
f2d284e6722effc566cfdcde1c1e78ef.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh