Trimeri

Videcu da uzmem tu gumicu, mada cini mi se da je i menjana iz istog razloga, curenja. Gde se moze naci taj silikon, i postoji li neko manje pakovanje?
 
Pitao ali mi niko nije odgovorio koji trimer uzeti BC 1250 PE ili BC 1250 S.?

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Ako moze neko da mi napise ovde ili u privatnoj poruci kod kog proverenog prodavca uzeti Demon trimer?
 
Ako moze neko da mi napise ovde ili u privatnoj poruci kod kog proverenog prodavca uzeti Demon trimer?

U Subotici imaš njih više, a svi se oglašavaju na kupujem-prodajem. Jedan je Ljuba a drugi se predstavlja kao zvanični distributer. Bilo kog od ta dva ako izabereš nećeš pogrešiti. Pročitaj ocene pre nego što ih kontaktiraš
 
Kolege, da li mi neko moze reci kolika je realna razlika u snazi izmedju kineza Demon i Vilagera 1900.
Zanima me razlika u snazi motora, broju obrtaja, ili ako je neko radio sa oba pa da moze uporediti.
Ja imam "cuvenog" demona i znam kakav je i koliko moze, a villlagera bih mogao povoljno dobiti kroz neko dugovanje, pa me zato ovo zanima.
Svaki odgovor je dobro dosao.
Pozdrav
 
новог? који 1900 ?s ? X ? Xc ? Pe ? Xce ? са мицубишијевим мотором?
Da kolega, nov je u pitanju ali zaista ne znam koju oznaku nosi, nisam znao ni da ima vise opcija. U cemu se inace razlikuju gledajuci te oznake i koji bi ti preporucio? Mozda cu imati opciju izbora modela pa bi bilo dobro da barem malo poznajem materiju. Ne bi bio problem i da doplatim ako je neki vidno i osetno bolji.


Kakav je taj demon? Sta se mozr raditi sa njim? Koja mu je realna snaga?
Ne znam sta da ti kazem kolega, ja radim sa njim vec evo cetvrta sezona, od silka preko trokrakog noza pa do cirkulara. Sve to on moze uz pazljivo rukovanje raditi ali meni deluje da mu fali nesto vise obrtaja, kao da fali same snage na gasu. Nisam doduse radio sa nekim drugim da bih uporedio.
 
da kolega, nov je u pitanju ali zaista ne znam koju oznaku nosi, nisam znao ni da ima vise opcija. U cemu se inace razlikuju gledajuci te oznake i koji bi ti preporucio? Mozda cu imati opciju izbora modela pa bi bilo dobro da barem malo poznajem materiju. Ne bi bio problem i da doplatim ako je neki vidno i osetno bolji.



Ne znam sta da ti kazem kolega, ja radim sa njim vec evo cetvrta sezona, od silka preko trokrakog noza pa do cirkulara. Sve to on moze uz pazljivo rukovanje raditi ali meni deluje da mu fali nesto vise obrtaja, kao da fali same snage na gasu. Nisam doduse radio sa nekim drugim da bih uporedio.

xc, pe , са мицубишијевим моторима су као издржљивији и намењени дужем раду од тримера са ознаком s. ти s имају уже дршке ,.цев дршки је црне боје , неки или сви имају пластичне носаче ручица којима је мана што се оластика проглође ако се чешће скидају ручице . Xc ,pe имају метални носач ручица и могу само да се окрену и да се тример убаци у кола без скидања ручица . према братовљевим тримеру са s у ознаци мој x чини ми се да има бољи о јачи мотор иако су исте снаге . његов некако делује килаво. могуће је да је до његовог тримера али генерално s тримери су за лакши рад ( кошење које временски траје краће ( сат два па одмор ) а xc , pe за дужи и тежи ( циркулар , сечење дебелог шибља - преко 4 цм ) рад него тримери ознаке s.
 
Нашег вилиџера нисмо палили још увек нити смо са њим радили, а све јер нисмо стигли од сетве. Данас пада за све новце киша, па реко да приупитам јел постоји нека посебна процедура или је довољно упалити га, оставити пар минута да ради, па онда полако са умереним гасом радити?
 
To je to. Lično mislim da je nepotrebno trošiti par sati da potroši rezervoar ili više na leru.

Malo masniju mješavinu prvi rezervoar, desetak minuta u leru uz povremeno dodavanje gasa i onda lagano u košenje sitne trave do dvadesetak cm. Ne pržiti konstantno pun gas dok to ne potroši, a od drugog normalno raditi. Bar ja tako praktikujem sa svim mašinama i za sada nikad nisam imao problem.
 
Хвала Philby на одговору.

- - - - - - - - - -

Spremi dosta benzina i samo gas.Ima da budeš u top kondiciji.

Да знаш, фино сам се попунио од зимус, добро ће доћи рад са њиме да се вратим у пређашње стање, мада није превише тежак око 9кг има, требао сам нешто теже наћи за те вежбе...
 
Sasvim dovoljna težina.Kada trava poraste a ima dosta za košenje zna dobro da oznoji i mali BC 900 a kamoli ovaj.Namontirao sam pauk glavu prošle godine,milina za rad.
 
Nazad
Vrh