Trimeri

Ovde su samo zaboravili da napišu da se pre prve upotrebe a kasnije u radu pre paljenja zove pop da mu očita "Oče naš"
Ma idi begaj, druže sipaj gorivo kako je napisano i teraj....
Ako ne treba ne forsisraj ga, ako treba očepi ga.


Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
Možda imaš pravo ali ja sam jedan na ler pa što mu BOG odredi i da i ovaj Bc1250s izdrži kao ovaj Bc900 deset godina i još uvek radi ali mora malo da se promeni na jaču mašinu.

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Kvalitetan vizir, neki najobičniji antifoni (posluže i oni jednokratni) i obavezno naočale ispod mrežice. Zakačiš malo suve zemlje ili pijeska pa kad baci u oči skontaš da da ipak trebaju. :osmeh:

Takođe, vizir obavezno da bude sa metalnom mrežom, ne onom plastičnom za komarce. Imam neki italijanski koji je koštao oko 15€ i nakon košenja mreža bude dobro iščukana od kamenčiča i parčadi korova.

Визир је са металном мрежицом, нисам ни знао да их раде од пластике....пре неки дан када смо оно прасенце обртали на фрушкој гори, сам радио са њим, па сам ето малко у комбију загледао тај визир док смо се возил ика ФГ и видех да је од метала...
 
Bateriju i punjac imam jer sam kupio akumulatorsku brusilicu. Ovo sam hteo da kupim za suprugu jer je lagan i jednostavan.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ako vec hoces da kupis nesto zeni,kupi joj mikser da ti umuti jednu oblandu dok ti pokosis kasvetnim trimerom. Ovo deluje kao igracka.
 
Ti aku trimeri su za mesta gde kosaica ne moze da pridje, oko staza i do ograde za vece povrsine nisu. Trgovac ce da napise svasta samo da proda.
 
Ti aku trimeri su za mesta gde kosaica ne moze da pridje, oko staza i do ograde za vece povrsine nisu. Trgovac ce da napise svasta samo da proda.
Upravo za to mi i treba. Posto mi je zena glavna za travnjake a ima i dosta povrsine pored ograde gde i ne moze da se pridje, ovo mi deluje kao korisna stvar jer bi imao oko pola sata posla sa njim a u ceni je sa onim malim makazicama za zivu ogradu. E sad koliko su jaki ti njiovi plasticni nozevi? Gde ima da se kupe i koja im je cena ? Kod mene bi kosio cistu travu znaci bez kamenja i betona pa bi malo duze trajali...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Womax trimer, nekad pali lepo a nekad udari kontra paljenje i lomi mi pipke. Sta moze biti?

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Hahhaha zena je zaduzena za tu rabou a mene mrzi da se zezam sa demonom oko ograde,vocki,ruza itd posto nam je velika povrsina pod travnjakom pa reko da olaksam sebi a i zeni

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Имам тример Villager 2700 xce и проблем што повремено не прима гас.
Лепо ради неколико минута и онда неће да прими гас. Када га накренем на леву страну или отворим чеп резероара, прима гас и ради нормално. Када затворим чеп, поново не прима гас, осим ако му одмах не дам више од пола гаса и тако га држим. Тако ради неко време и онда поново неће.

Још увек је у гаранцији и до сада је промењен карбуратор и одушак у резервоару. Ово је урађено у овлашћеном сервису и они не могу да репродукују проблем, а самим тим ни да поправе, јер се јавља непредвидиво.

Да ли је неко имао сличан проблем?

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Womax trimer, nekad pali lepo a nekad udari kontra paljenje i lomi mi pipke. Sta moze biti?

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Da li ti se na ovaj nacin problem manifestuje https://www.youtube.com/watch?v=G0XAeQTcUUg ? Imam i ja jedan Straus koji ovakav sa paljenjem, pokida mi ruke nekad:), ali kad ga upalim lepo radi.

Имам тример Villager 2700 xce и проблем што повремено не прима гас.
Лепо ради неколико минута и онда неће да прими гас. Када га накренем на леву страну или отворим чеп резероара, прима гас и ради нормално. Када затворим чеп, поново не прима гас, осим ако му одмах не дам више од пола гаса и тако га држим. Тако ради неко време и онда поново неће.

Још увек је у гаранцији и до сада је промењен карбуратор и одушак у резервоару. Ово је урађено у овлашћеном сервису и они не могу да репродукују проблем, а самим тим ни да поправе, јер се јавља непредвидиво.

Да ли је неко имао сличан проблем?

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока

A filter goriva da li je promenjen? Meni se skoro isto periodicno desavalo slicno na Villager BC900S, jedan dan radi, drugi dan se gusi. Zamenjen je filter goriva i od tad radi kako treba. Mozda da krenes od toga:).
 
Da li ti se na ovaj nacin problem manifestuje https://www.youtube.com/watch?v=G0XAeQTcUUg ? Imam i ja jedan Straus koji ovakav sa paljenjem, pokida mi ruke nekad:), ali kad ga upalim lepo radi.



A filter goriva da li je promenjen? Meni se skoro isto periodicno desavalo slicno na Villager BC900S, jedan dan radi, drugi dan se gusi. Zamenjen je filter goriva i od tad radi kako treba. Mozda da krenes od toga:).
Jeste druze, taj rad i polomi zupce unutra

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Star god i po dana, izgubio sam garanciju i ne mogu da je nadjem, mogu o mom trosku da salju da popravljaju za Bg. A desava se sa kraja prosle sezone. 4 puta me zeznuo do sad. Prosle nedelje san ga upalio kuci, stavio u kola i do vocnjaka i nisma gasio samo nalivao gorivo i tako pokosio.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Zvjerka konačno probuđena, sredio sam mu auspuh koji nije valjao, sad radi kao sat. Stvarno opasno jaka mašina, biće snimaka u radu dok stignem. Ima 61 kubik i stvarnih 5.5 konja. Inače, ovo je Stihl 041AV motorna testera na koju su u Stihl nakalemili prenos za trimer. Mislim da je ovo najjači trimer na forumu :).

https://chainsaw-workshop-manual.com/stihl-041-av-specifications/

 
Nijedna osovina (a ni glava) neće izdržati obrtaje preko 8-9000. Prenos kod testere ide sa manjeg na veći zubčanik a ovde direktno na osovinu. Plašim se i da pomislim šta će ova sprava uraditi na punom gasu
 
Nazad
Vrh