Motorne testere

Vidim ova jedna je prodata za 5500, a izgledala je bolje od ove što meni nude.... Sad bar znam koliko vredi.... Nema kod mene novo ništa drugo, samo villager... Neznam one kakve su...
 
Ja sutra kupujem ovakvu za 11900 din nova 2 godine garancije.


2lm4d8m.jpg
 
Slabo ti je to kolega ako već želiš da kupiš vilager onda uzmi bar 30 ili 33 nije neka velika razlika u ceni ali jeste u svemu drugom
 
Ja sutra kupujem ovakvu za 11900 din nova 2 godine garancije.


2lm4d8m.jpg


NEMOJ BRALE JA SAM SE SJEBAO :) Pazi isto sam se zaleteo , u fazonu OVO JE DZABE ,A GARANCIJA 2 GODINE , nego! jebes ti to sto je garancija 2 godine , ona nece da stane ,crkne, znaci te testere su podmukle , NECE DA STANE SKROZ .... nego joj nesto fali non-stop , na pr. kad se pregreje , a pregreje se relativno brzo , nema ti vise sa njom rada , a to je 1 rezervoar pa hladjenje sat vremena ....
Nemoj neko pogresno da me shvati , svaka cast coveku koji ih uvozi i drzi servise za villager ... Ali to su samo amaterske testere...koje u sustini nisu okkk ....
Evo ako hoces prodacu ti moju za 100 eura VGS 30 mac 45(vise info. imas na netu) ,ima garanciju jos GODINU I 2 MESECA (14meseci) ....

A da pitam nesto iskusnije ljude jel ima neko ovakvu testeru?

http://www.stihlusa.com/chainsaws/MS170.html

i kako se pokazala ? meni nije potrebna za neki veliki rad,nego za sebe malo drva za ogrev , malo oko vocnjaka , i sitnijih drva ...

Hvala drustvo ! Pozdrav :)
 
Zasto mislis da je slabo 2ks? Covek mozda hoce samo za ispomoc i iskresivanje, laksu i slabiju testeru. Mada mislim da sa 2 ks moze da posluzi i za zahtevnije poslove.:sta:

E vidiš kako ima retko pametni ljudi. Baš za to mi i treba da oborim koje drvo prečnika do 30 cm 2 puta godišnje i da radim sa građom jedanput godišnje.Ne režem za ogrev ne planiram ići u zaradu s njom znači kad treba nešto da okrčim.E sad dvoumim se između 20 i 24 ,u servisu kod jednog majstora sam mu rekao šta bi radio sa njom i on mi je rekao da ću sa 20 odraditi posao.
 
e prijatelju nemoj da budeš toliko siguran nit se nova mečka može uporediti sa onim starim a stilovka još manje .šogor mi je majstor u stilovom ovlaštenom servisu hongoldonia osijek i priča mi šta je današnji stil kaže da im je pun servis reklamacija i kao što kaže globalizacija i oni ugrađuju šta?pa normalno kineske dijelove ,naprimer na nekim serijama membrane su zalivene u karburator i šta mislite šta im je mana ?pa normalno odlaze membrane .tako da prijtelju nemožeš više ni za koga da garantuješ
 
meni niko ne rece sa ove partner koje ima za 20-tak k dinara. Ima sad na akciji jedan lep model spcial edition http://www.partner.biz/int/products/chainsaws/formula-60-with-carrying-case/ formula ovo ono za tako 200+evrica na akciji a servis mi blizu ako zajebu nesto. Prodavac kaze da je to isto ko jonsered tj da iste delove husqvarna stavlja na te jeftinije modele samo menjaju naziv i boju.
Konkretno 1.8ks je, nije preterano jaka al za ono sto mi treba je dovoljna, 10-tak metara drva da isecem za kotao tj skratim za sebe i obalim po koju vocku ili stub 2-3 puta godisnje i oko vocnjaka sredjujem. Znaci ne planiram da zaradjujem sa njom ili da se ozbiljnije bavim time a nemogu da vise za svaku sitnicu cimam drugove i komsije. Kosta ko villiger 24 mozda i vg30 al nekako me pamet vuce prema partneru a ne villigeru iako su obe made in PRC. Stim da na partneru ima nalepnica made in USA al ja znam da je iz kine samo nas lazu

p.s. i ta najmanja still je isto 100% iz kine
 
meni niko ne rece sa ove partner koje ima za 20-tak k dinara. Ima sad na akciji jedan lep model spcial edition http://www.partner.biz/int/products/chainsaws/formula-60-with-carrying-case/ formula ovo ono za tako 200+evrica na akciji a servis mi blizu ako zajebu nesto. Prodavac kaze da je to isto ko jonsered tj da iste delove husqvarna stavlja na te jeftinije modele samo menjaju naziv i boju.
Konkretno 1.8ks je, nije preterano jaka al za ono sto mi treba je dovoljna, 10-tak metara drva da isecem za kotao tj skratim za sebe i obalim po koju vocku ili stub 2-3 puta godisnje i oko vocnjaka sredjujem. Znaci ne planiram da zaradjujem sa njom ili da se ozbiljnije bavim time a nemogu da vise za svaku sitnicu cimam drugove i komsije. Kosta ko villiger 24 mozda i vg30 al nekako me pamet vuce prema partneru a ne villigeru iako su obe made in PRC. Stim da na partneru ima nalepnica made in USA al ja znam da je iz kine samo nas lazu

p.s. i ta najmanja still je isto 100% iz kine

90% rucnog alata proizvodi se u kini ...kako bi ``strucnjaci`` rekli jeftina radna snaga, ali dobro i da zanemarimo to , ipak je bolji still od villagera ,ma gde god da se pravi,proizvodi...
a sto bi najmanja still trebala da je iz kine , koja je razlika u proizvodnji ?
mislis kinezi mali pa prave samo male testere .... mala sala pozdrav :)

I dalje pitanje jel ima neku ovu malu stillku i kako se pokazala ?
 
E vidiš kako ima retko pametni ljudi. Baš za to mi i treba da oborim koje drvo prečnika do 30 cm 2 puta godišnje i da radim sa građom jedanput godišnje.Ne režem za ogrev ne planiram ići u zaradu s njom znači kad treba nešto da okrčim.E sad dvoumim se između 20 i 24 ,u servisu kod jednog majstora sam mu rekao šta bi radio sa njom i on mi je rekao da ću sa 20 odraditi posao.
Ja sam nešto isto razmišljao, ako budem imao para da kupim novu, ja bih radije uzeo 24
 
90% rucnog alata proizvodi se u kini ...kako bi ``strucnjaci`` rekli jeftina radna snaga, ali dobro i da zanemarimo to , ipak je bolji still od villagera ,ma gde god da se pravi,proizvodi...
a sto bi najmanja still trebala da je iz kine , koja je razlika u proizvodnji ?
mislis kinezi mali pa prave samo male testere .... mala sala pozdrav :)

I dalje pitanje jel ima neku ovu malu stillku i kako se pokazala ?
Kolega imam ja model 180 malo je jača od tvoje i mač joj je za 5 cm duži. Extra testera, na moju sam prezadovoljan i mislim da ćeš i ti. Ona ima korak mini 3/8 za koji manje treba snage nego za korak 0.325 koji je na vilageru.
 
Hvala druze, danas sam isao da gledam stihl testerice.

JEL MOZE NEKO DA MI KAZE , PO CEMU DA RAZLIKUJEM ORIGINAL OD KINEZA ? U CEMU JE RAZLIKU ???

HITNO! HITNO! SUTRA TREBA DA UZMEM PA DA ZNAM BAR RAZLIKU , MENI DELUJU OK ``NA OKO`` , INACE GLEDAO SAM IH U STIHL RADNJI U KRAGUJEVCU .

HVALA!
 
Vase misljenje o stilu 180 hteo sam takvu da kupim da imam malu testeru uz husqvarnu 365 profi. Ako neko moze da mi kaze o njima malo opsirnije. Hvala.
 
Ja sam je ove godine u septembru kupio novu da bi spremao drva iz sopstvene šume.Isekli smo oko 100 kubika i za sad radi kao sat.Jedino što sam promenio 3 svećice ne znam zašto crkavaju.Za rad je odlična lagana može bez problema da se radi bez stajanja dok se rezervoar ne isprazni, nema nekog velikog umora u rukama.Rezervoar je 2.5 decilitra, a ulje potroši za dva rezervoara benzina, ako je tvrdo drvo, a ako je neko mekano onda 3 rezervoara benzina za 1 ulja, ne znam zašto je takva razlika.
 
Nazad
Vrh