Motorne testere

jel ima neko servisno upustvo od tomos-husqvarne 61 ff....pocela oped da me za...ebava... :udri:
 
gde na netu mogu da nadjem uutstvo za husqvarnu h340 na sajtu nemaju vise nista o ovom modelu
 
@draganrt:mislim da imam negde o 61,ali to je malo uopsteno,ne znam sta te konkretno zanima i kakav je kvar? :cao:
 
ivan610988 je napisao(la):
hehehe Meni otislo 10 kubika bukve i graba, i jos 20 kubika bagrema, duda, bresta, jasena, najvise topole i drugog mekog drveta... Dobro mi i ovoliko trajala dolmarka. :haha: A o uglju da ne pricam... :ppozdrav:
BALGO TEBI , ja u brvnari od 160 god starosti lozim kamin i potrosim plafon 10 metera, a ti si ga preterao .... a u kuci gde su mi ostali roditelji .. imaju ogroman kotao .. greju 200 m2 i ne potrose vise od 15 m2 , pa tebi je brate skup zivot zimi . a testeru nemas :haha: :haha: :haha:
 
Taj kotao jede... grejem dve kuce, oko 300m2. Plus jednu pomocnu prostoriju. Na jednoj kuci nemam izolaciju, ni fasadu. Tako da ne izadje bas skupo kad pogledas. A testera je sebe otplatila 100 puta do sad. Zasluzila je zamenu. :D
 
ne znam kako je kod vas,kod mene testere samo jeche :haha: :haha: :haha:ovo se bas oduzilo,juce poseko kubik bukve(4800 din)kad ce vise :cool: :cool: :cool:
 
dejan 351 je napisao(la):
@draganrt:mislim da imam negde o 61,ali to je malo uopsteno,ne znam sta te konkretno zanima i kakav je kvar? :cao:

ma nasao sam ja na netu upustvo za upotrebu,medjutim tu je sve uposteno receno....mene je proslog leta ona zezala tako sto se gasila pri punom gasu,to smo nekako namestili preko ona dva srafa (h i l) na karburatoru,i posle toga je lepo radila,sad pre neki dan je pokusam da upalim a ono nece ni da cuje,vise ne znam sta da gledam,i zato bi hteo da nadjem neko servisno upustvo ako ima da je celu prekontrolisem...kiraj je postavio na prethodnij strani upustvo za husqvarne,ali nemogu da provalim koji je ono jezik,jel ono na madjarskom?...tamo ima interesantnih stvari ali dzaba kad ne razumem....i jos nesto,jel zna neko gde ima u okolini beograda prodavnica njenih delova....
 
probaj da je zaliješ direktno u karburator ili filter , možda je zapekla iglica u karburatoru pa možda od vibracije popusti ,hoće to da se desi kada stoji duže i ne pali se
 
ivan610988 je napisao(la):
Taj kotao jede... grejem dve kuce, oko 300m2. Plus jednu pomocnu prostoriju. Na jednoj kuci nemam izolaciju, ni fasadu. Tako da ne izadje bas skupo kad pogledas. A testera je sebe otplatila 100 puta do sad. Zasluzila je zamenu. :D
Ivane , spremi ::novac:: da kupimo antifriz i da ubacimo u sistem i onda pozatvaras tricetvrtine radijatora i grejes se ko covek , gde treba ostavis gde netreba zatvoris.
 
pogledaj crevo za gorivo,kod mene si isto tako dešavalo,hteo sam da je zapalim...probao sve i svašta,
kad ono skoro neprimetna pukotina na crevu i čim sam zamenio radi kao doksa
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
gde na netu mogu da nadjem uutstvo za husqvarnu h340 na sajtu nemaju vise nista o ovom modelu

Ja imam orginalno uputstvo u papirnom obliku, mislio si na Hursqvanu 340 E? Nažols nemam skenera da to prebacim u elktronski oblik. Dok kupim, posudim, skener zakačim to na internet.
 
Skinuo sam sa neta , Hvala Bosonoga .Moja je H340 kupljena pre skoro 5 godina.
 
Ta je vjerovatno ista kao i moja samo neke sitne razlike. U mene je Hursqvana 340 e series tako piše na njoj, kupljena prije nekih 6,7 godina.
 
hoce crevo da zeza,uvlaci fals vazduh i pumpa ne radi dobro,ali ne mora da znaci da je to.Postoji jos 300 k..ca sta moze da bude:elektronika,kompresija? :sta:
Post je spojen: [time]1298827607[/time]
_________________________________________________
ljudi,sta mislite o oleo-mac testerama?nesto se mnogo ne spominju,a licno mislim da je odnos cena-kvalitet kod njih odlican
Post je spojen: [time]1298860617[/time]
_________________________________________________
IMG]http://i56.tinypic.com/262s4yc[.jpg[/IMG]
4,4 ks oko 600e
Post je spojen: [time]1298885974[/time]
_________________________________________________
262s4yc.jpg
 
Nazad
Vrh