Motorne testere

Znaci dobra je,pa sad...ako se dobro zalije tu je negde:osmeh: te zujke su uvek dobre,nisu za obaranje ali kad oboris treba ga ocistiti e tu vec velike nisu za to...u krajnjem slucaju neke zlatna sredina je 290 ili 260 i moze oba nego obicno ljudi imaju neku staru testeru pa kad se odluce opet da kupe gledaju da upare.
 
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ...
7cf4ebe2477fbe6ceb3d8312101c63a8.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Moj drugar ima 211 i dosta je laksa od 381,moj brat u vrbici ima slicnu ali neznam koji broj,platio 40k dinara,zavrsava posao solidno,ova moja kosta cak 80k ima kad je i vise,definitivno skupa cena,u Tresnjevici kod mojih prijatelja imali su ms-381,pokazalo se ocajno...
 
Pitanje za vas koji sigurno vise koristite testere ja to radim samo I iskljucivo kad bas bas moram uvek izbegavam

Naime imam STIHL 038 mozda 88-89g kupljena nova jos original mac
Zaribala je ispao osigurac is klipa I unistio klip I cilindar
Ima set klip I cilindar za 40e verovatno CHINA
Trebao bi menjati I mac I lanac I to je sigurno 40_50e
Koliko bi mogao dobiti za nju, meni je prevelika, koristim burazerovu 170ili 180 I ona mi je skroz ok za dasku letvu fosnu vocku za to sta meni treba gledam ima novih stilovku I huskvarni za 150-170e
Inace godisnje sam trosio naj vise 5l benzina, drva za ogrev mi uvek sece drugi kojem ja sejem I vodi svog pomocnika, a sad prepravljam grejanje na soju
Gledam ima I nekih villager demon a STA DA OCEKUJEM ZA 80-90E
Mada mozda su I one dobre za 5l benzina godisnje

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Treba utvrditi koji je precnik cilindra..50(038super) ili 52(038magnum) ne odgovaraju cilindri sa jednog na drugi..rupe na blokovima su drugacije rasporedjene...zato je i cenovna razlika cilindar 52 za magnum 4500din u nabavci a fi 50 za super 7600din...govorim o kineskim kopijama zadovoljavajuceg kvaliteta... original stihl je oko 200e cilindar klip
maceva i lanaca ima komplet od 35e pa na gore

ona vrednost nema nikakvu kad je neispravna...40-50e ...tako da je bolje popravi uz ulaganje od mozda 100e i onda prodaj za 250+ eura ;)
 
Treba utvrditi koji je precnik cilindra..50(038super) ili 52(038magnum) ne odgovaraju cilindri sa jednog na drugi..rupe na blokovima su drugacije rasporedjene...zato je i cenovna razlika cilindar 52 za magnum 4500din u nabavci a fi 50 za super 7600din...govorim o kineskim kopijama zadovoljavajuceg kvaliteta... original stihl je oko 200e cilindar klip
maceva i lanaca ima komplet od 35e pa na gore

ona vrednost nema nikakvu kad je neispravna...40-50e ...tako da je bolje popravi uz ulaganje od mozda 100e i onda prodaj za 250+ eura ;)
Kolega brkin sta mislis o testeri Demon 90-100e
I da te pitam citao Sam da se bavis testerama sta mislis o stihl 170 negde oko 150-160e
Meni treba neka motorka da imam u kuci za letvu dasku mozda vocku stub od ograde znaci nista drva grejanje isl
Sa 038 Sam godisnje trosio oko 5-10l benzina a planiram jos manje da koristim testeru

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
I JEL imas kupca za 50e
Stihl 038AV ELECRONIC

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Luka ja mislim da je ludost prodati tu testeru za 50e ako je ovako u dobrom stanju i ako nije puno radila... 50e su nikakve pare a taj hvalitet tesko da se moze naci vise...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kolega brkin sta mislis o testeri Demon 90-100e
I da te pitam citao Sam da se bavis testerama sta mislis o stihl 170 negde oko 150-160e
Meni treba neka motorka da imam u kuci za letvu dasku mozda vocku stub od ograde znaci nista drva grejanje isl
Sa 038 Sam godisnje trosio oko 5-10l benzina a planiram jos manje da koristim testeru

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

Demoni,djavoli,vragovi neki rade neki zaribaju kad kako i ko je kakve srece...bolje uzmi ms170 ili ms180 i miran ces biti

uzecu je ja,meni treba za delove...ako budes hteo javi se na pp
 
Danas sam merio cilindar f 48 znaci Ni jedan od dva u oglasima f50-f52
Ja ponavljam da mi je 038 prevelika testera, ne idem u sumu, ne secem drva za ogrev, znaci daska letva mozda vocka stubic, klocna I gotovo, sa burazerovom 180 sam prosle god potrosio 5_6l benzina I super je mala lagana nova ko metak
Kolega Brkin cujemo se

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
I to je dobra ideja,taman bi onda imao lep komplet...kad vise ne mozes da je drzis uzmes 180\170 i zalecis ruke...
 
Duzi mac i lanac na ms 180 su mana a ne prednost. Jaca je testera sa kracim macem i lancem i bolje je i podmazivanje, a za to sto im je namena ovim manjim testerama, i 30cm duzine je puna kapa.
Ja sam insistirao da mi prodaju moju ms 180 sa macem od 30cm i lancem 1,3.
 
Ja ponavljam da mi treba za poneku daasku letvu mozda stub od ograde,.
Juce sam nabavio gradju za senjak pa ce I tu trebati,

Drva za ogrev ako da dragi Bog vise nikad necu koristiti, samo sojina slama, a nisam je Ni probao, uzeo sam rezerni lanac I turpiju za ostrenje
Ako ove godine potrosim vise od 10l goriva kupicu vecu testeru, prosle god Sam koristio bratovu 180 I potrosio 3,5l goriva

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Probao sam testeru lepo radi jako uzan rez ima bas je pizdarija

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh