Motorne testere

Prijatelju da li znas sta pises .. kakav bre elektro motor....:haha: ovo je tema za motorne testere
Znam prijatelju da je ovo tema za motorne testere, u svom prvom postu na strani 421. napisao sam da imam problem sa elektricnom testerom, posto sam dobio dva odgovora racunam da ste to shvatili....Postavio sam ovde pitanje jer je problem vezan za podmazivanje lanca a ne za elektro motor, mislim da je princip podmazivanja vrlo slican i kod motornih i kod elektro testera...Otvoricu novu temu, izvinjavam se zbog upada na teren :osmeh:, molim moderatore da obrisu post, otvorio sam novu temu pa kolege ako nesto znate o problemu koji sam izneo izvolite tamo komentarisite
 
Poslednja izmena:
Mojim rodjacima je komsija dao na testiranje italijansku Opem 150 testeru koja je njemu zadnjih 10 godina skupljala prasinu. Koristili su je zadnjih 5-6 meseci, ne pali ni u ludilu, kad jednom upali vise nema gasenja. Pre par dana smo je mucili ceo dan, nije davala znake zivota i izbacivala gorivo na svecicu i auspuh. Odustali i odnesemo je kod majstora gde su promenjene karike i neka prirubnica. Sada pali najnormalnije i testera urla u odnosu na kineza na kog smo navikli. Kaze majstor da ako se ponovo nesto pokvari da je veoma tesko naci deo koji ce se uklopiti na nju.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Vidim pre neki dan testeru sa strane u crvenom krugu pise ms 361, na plasticnoj zastiti za mac ne pise nista. Izgleda da je kopija u pitanju ali nije kao onaj klasicni kinez vec bas lici na original po bojama i velicini.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Video sam je u poljoprivrednoj radnji, bas me zanima kako ce da se pokazu u kvalitetu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ovaj je makar pošten i napomenuo da je kopija. Ko nikad nije video 25 lako bi se prevario. Gde se vide razlike u odnosu na original, osim na deklu maca?

Sent from my SM-A500H
 
Na slikama se vidi: 1. nema nalepnicu na ručki kočnice sa brojem modela i serijskim brojem, 2. višak je dozer koji ide uz sve kineske testere i trimere, 3. predugačka vodilica za MS 250, 4. navlaka za mač nema reljefna slova "STIHL", 5. Stihl testere nemaju žutu nalepnicu na zadnjoj ručki (žute boje).
Sigurno je kvalitet plastike sličniji kineskim testerama nego Stihl-ovim, ne leži dekla mača kako treba, ako se skine mač na lančaniku mora da bude otisnut serijski broj lančanika, isto tako i na svakom drugom delu testere.
Mislim da je pre kineski, nego turski proizvod.
 
Još malo kako su krenuli moraš biti ekspert za sve. Ovi nasi na carini ne kontrolišu ništa a kad porucis nešto legalno oderu kožu s ledja.


Sent from my SM-A500H
 
Kinez nego šta. Ovaj prodavac nije ništa pošteniji štaviše, namazaniji je i pokvareniji jer igra na kartu ulivanja poverenja time što je napisao da je kopija iz turske.
Ni je nista posteniji ..ali ima razlike .. ovaj trguje ,, i zarazdjuje i kaze sta kako.. a ti uzmi ili nemoj za te pare samo kopija ..i sta bi drugo bilo
 
Postovani,
kupio sam motornu testeru Husqvrna 435 pa me interesuju misljenja kolega, da li je ok, koristio bih je hobi varijanti sa vremena na vreme, nista preterano.hvala unapred
 
Postovani,
kupio sam motornu testeru Husqvrna 435 pa me interesuju misljenja kolega, da li je ok, koristio bih je hobi varijanti sa vremena na vreme, nista preterano.hvala unapred
честитке на куповини. То је одлична тестера, наследник модела 135 само још има аутоматско штеловање карбуратора.

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, interesuje me da li znate gde se moze kupiti vrh za Oregonov Power match mac za motornu testeru
dbc0445c6202d159b2e8c58dcc62b688.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima, dugo se nisam logovao na forum ... ne stiže se svuda baš :bravo:. Nekako su skolopile kockice pa se izbor sveo na dva modela: H. 562 XP ili Stihl 362. Snaga je jednaka, osnovne karakteristike a i cene su približne. Voleo bih da čujem više mišljenja još i ako bi bila objektivna onda super. Nisam profesionalac a i nemam nameru to da budem već mi treba da spremam drva za svoje potrebe u svojim šumama, Godišnja potrošnja mi je oko 25 metara. Ne mogu više da moljakam za uslugu ili da pozajmljujem testeru. Takođem, nisam raspoložen da kupujem polovnu.
 
Nazad
Vrh