Motorne testere

Ne nestane ulje, nego benzin malo ispari pa dobijes jacu, masniju smjesu i zajebanciju oko paljenja i dr.
 
Tako sam i ja uvek mislio, a sada cujem ove glasine da se to original ulje izgubi od stajanja sto m ije totatlno nelogicno a ostalo mi mesavine od jesenas nisam stigao da je potrosim pa reko sta sad da perem delove u njoj ili mogu sipat bez brige.
 
Vise vjerujemda benzin razradi to malo ulja.....Kad pogledas mjesavinu koja je stojala 2 mjeseca vise uopste nije prozirna vec mutna....U takvo gorivo ja dodam malo ulja
 
7320150a2a4759e0859e5af795004a1e.jpg


75607ff1f06ad9a29f4793f720ee24f1.jpg


1cff5853e14e14066f3e771a7c2de5da.jpg


Данашња акција, да се мало покрене тема.
Посао обавиле старе машине јер нову нисам понео. Поуздана хускварна и киклоп, поправљена штилка.

Наравно ту су и прави помоћници.

Поздрав.

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Да добро смо прошли. Оборили смо 4 велике тополе пречника у пању до 80цм. Све су пале како смо хтели осим ове на последњој слици. Она је била превише наклоњена према путу а пала је по резервном правцу тако да и то није лоше.

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Preporuka: prvo zaštitna oprema, drugo siguran posao a na trećem mestu odmor uz aditive za bolje funkcionisanje mašine (to je ono u flašici :osmeh: ).
 
Aaaaaa, drugi! Ti si naveo prevazidjene modele, ovi sad su moderniji! :haha: Royal Garden! Navodnih 52cc sa sve 3,6 KS brale moj! Ali opet sam se nadao da ce iseci bar 20m drva... ::sramota:: I SAD... postoji opcija da je bacim odmah ili da probam da nadjem kvalitetniju radilicu i da probam opet... Mada kontam da cu I u tom pokusaju samo da bacim novce...
 
Uverio sam se... Nego sam video dve koje su se 3x otplatile pa sam se ponadao da cu tako nesto ubosti...
 
Uzmes co2 aparat u ruke i navaris kajlu isturpijas i teras, tako sam resio problem na imt 506 iskida se breg kad je labav sraf.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh