Motorne testere

Bas bi volio vidjet kad neko radi ljeti na 35 stepeni u tim cizmama i svom zastitnom opremom
 
Svako neka odluči kako želi da radi sa opremom ili ne i zbog koga želi da bude zdrav i živ i koga neće da sekira kad se povredi....
 
Jedno detaljno kupanje poslije 8 ili 9 godina.

92897843662021093072.jpg


81146514327047622971.jpg


62284234550044702625.jpg


29096496949004518562.jpg
 
Jedno pitanje ak je ko več menjo klip na 041.Kupio sam u delovima tu pilu i treba samo novi klip i zanima me jer ovaj klip ima jednu kariku a novi kak jih gledam imaju dve karike.Dali če sa dve karike to svejedno radit kak treba ili moram tražit klip sa jednom karikom.Hvala za odgovor.
 
Radice bolje sa dvije karike.
Pazi da klip ne bude drugog oblika, jer vidim da ima visoke razvodne 'prozore'..

- - - - - - - - - -

Landini, zar kinez moze da sece 8-9 godina?
 
Izgleda da moze. :osmeh: Tad placena 100 eura i dan danas pali maksimalno iz 5og puta. Naravno, ne radim nista profi sa njom. Otac oko kuce ganja i ja ponekad.
 
Mojem vilageru je ravno 10 godina i radi jos uvek besprekorno .Radjena generalka u servisu odmah u garanciji posle par rezervara i otada druga vtestera. Moze za sopstvene potrebe i ako se vodi racuna da potraje dugo jedino sto bi u startu trebalo to je da mac i lanac se ubace manji i onda je mnogo manje naprezanja i bolje podmazuje sto je u fabrickom izdanju mana
 
Kakva je ovako? moze li se sa njom seci precnika 30 cm,rezervoar dva pa pauza? Kako si ti zadovoljan?
 
Pa da ti kazem da ja sa ovom bas slabo radim, a najvise je uzeta zbog dede jer je star pa da ima bas laku testericu. Dobro je i kvalitetno izradjena. Zgodna je za rad i udobna. Kao i svaka HUSQVARNA cim je uzmes u ruke odma se oseti da je udobnija nego STIHL. Mi recimo sa njom najvise sredjujemo vrhove i to je u principu sve tanje od 30 cm i nikad ne radi ceo rezervoar odjednom. U principu mogla bi ona, ali kazem ti da je slabo koristimo. Ja sam zadovoljan za to malo sto sam je koristio. Deda je sa njom radio neku proredu gde je bila cista seca pa su sad stabla oko 20 cm i malo vise je tu imalo posla i bas je zadovoljan.
 
Ok,hvala na odgovoru,posto sam danas prodao staru h61,mora stici neka mala za iste takve poslice.
Da ne pisem post za postom,nije imalo na stanju h135 pa sam se ponovio sa Husqvarnom 435.
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko mozda gde ima da se nabavi kuciste za husvarnu 61,novo ili polovno svejedno,leva strana mi je pukla.
 
Jel zna neko mozda gde ima da se nabavi kuciste za husvarnu 61,novo ili polovno svejedno,leva strana mi je pukla.

trebalo bi da imam novi komplet.....porucio sam za tipa ali je u medju vremenu odustao.... ako nisi nasao javi se na pp

milane samo da je original vodilica...ovi cajnezi svugde pisu oregon...a nasi uvoze....
bili su mi trgovacki putnici neki dan i nude oregon komplete i pribor....lepo mi je tip rekao sve je to cajnez...
originalnog oregona ima agromarket...cena je poveca ali je original i traje
 
milane samo da je original vodilica...ovi cajnezi svugde pisu oregon...a nasi uvoze....
bili su mi trgovacki putnici neki dan i nude oregon komplete i pribor....lepo mi je tip rekao sve je to cajnez...
originalnog oregona ima agromarket...cena je poveca ali je original i traje

Mislim da je originalna, deluje kvalitetno. Uzeo sam je za baš male pare doduše (ali to su drugi razlozi) :osmeh:

 
Kakvo je vase misljenje o husqvarni 545? Razmisljam se da je kupim ovih dana ali mi je nepoznata oznaka, nasi dileri je nemaju u prodaji. Sa druge strane na netu je svi hvale... pa sam nesto skeptican...
 
Nazad
Vrh