Motorne testere

Ako na tu 'segu' stavis duzinu maca za 36z, bice veselo.. Izgledace velika..
to je mac i lanac koji je fabricki dosao uz nju

- - - - - - - - - -

Trebalo bi da ima. Jer u upustvima ima ova tablica.
6066cd9191bf909bd0d9d8873e9c4773.jpg


.
po ovome mogu da stavim i mac 18 cola sa 1.5mm,samo me interesuje kakva je razlika izmedju 1.3 i 1.5 osim u debljini,koji je bolji za segu
 
Da, te husqe se isporučuju sa mačem od 45cm, po meni je to preveliko (mnogo bolje se ponašaju sa 16"), ali tako je.
 
vrti one 36 zuba,ali mnogo bolje rade sa 32 zuba,bukvalno se igra u drvetu

kod 325 koraka
stihl ima sirinu 1.6mm
husqvarna 1.3mm
ostali 1.5mm
i za stihl i za husqvarnu ima maceva 1.6 1.5 1.3mm
 
Sad sam isao da mijenjam,nasao sam u katalog oregonov lanac od 32 zuba i 1.3 i 1.5mm,za 32 zuba ide mac od 40cm ako ne grijesim,ali mac od 40cm nemogu da nadjem micro lite,samo pro lite,a koliko vidim on neodgovara.ima samo mac 38cm microlite
 
Poslednja izmena:
Za tvoju testeru najbolja kombinacija je 32 zuba (korak 3.25) 1,3mm na mač od 16" (40 cm) istog koraka(3,25)
 
Za tvoju testeru najbolja kombinacija je 32 zuba (korak 3.25) 1,3mm na mač od 16" (40 cm) istog koraka(3,25)
pa to sam trazio,ali na moj mac orginalni pise mikro lite,a ovaj mac od 40cm nema mikrolite nego pro lite,i oni mi kazu da taj mac nemoze doci jer se rupe ne poklapaju,oni nemaju bez oregonove,a jedino kod njih mogu zamijeniti,
 
Taj mac od 38cm ti je i bolji od 40cm -uzmi njega.
Ja sam za na 026/ms260 najvise upotrebljavao maceve od 33cm/28zuba.
sad sam zvao direktno ovlasceni servis i rekli su mi da nema za tu testeru mac od 40cm ima samo 38cm i lanac oznaka 64 to je vjerovatno 32 zuba,pa cu poslusati vas savjet kad mu je bolji od 45
 
Stigao oregonov mac 38cm,e sad nema lanac oregonov samo husdvarni i sthil,pa koji je bolji ili svejedno
 
Original Oregon je malo tvrdji, ja licno, preferiram Stihl(original) jer se malo lakse ostri.
Koji god odaberes neces pogresiti samo ne uzimaj jeftine kineske kopije gorenavedenih brendova..
 
Original Oregon je malo tvrdji, ja licno, preferiram Stihl(original) jer se malo lakse ostri.
Koji god odaberes neces pogresiti samo ne uzimaj jeftine kineske kopije gorenavedenih brendova..
kako znati koji je orginal,valjda u ovlasceni servis drze orginal,pise na zub sthil,ali nijesam znao da ima husdvarna lance ja sam mislio da koriste oregonove
 
Nazad
Vrh