Motorne testere

drago mi je da čujem da još neko upotrebljava špriceve za pravljenje mešavine :ideja: ! većina ljudi kojima kažem da se tako najekonomičnija i najbolja mešavina pravi, čudno me pogleda.
 
Dal je normalno da mi 064 na jedan rezervoar benzina potrosi i jedan rezervoar ulja za lanac??
 
Ako hoćeš da uvijek imaš istu mješavinu i da radiš bez podešavanja karburatora nakon svakog rezervoara mora tako. :osmeh:
Ja imam nekoliko različitih, čak i onaj 10 ml (do kraja kad se izvuče stane malo više). Taman za pola litre (jedan rezervoar) kad radim nešto oko voća, kad treba presjeći par debljih komada i slično.
 
A zato vas cudno pogledaju...
Moram priznati da ste vasim odskorasnjim prisustvom uneli promenu u ovu malu 'testerasku' temu.. Cool..
Koristite li motornu testeru?

- - - - - - - - - -

Dal je normalno da mi 064 na jedan rezervoar benzina potrosi i jedan rezervoar ulja za lanac??

Imas podesavanje, pa podesi koliko ti odgovara.
Ako radis kracim macom stavi negde oko polovine. Ako radis macevima duzim od 50cm pojacaj do kraja..
 
Ja odem u dom zdravlja i potrazim spric,a ljubazna medicinska sestra mi da 3 komada od 20ml.Kad se napuni skroz staje 25ml tako da nije strasno ni kad se izbrisu oznake.Sve u svemu i lepo i korisno.
 
I ja se,danas,malo ponovio:

P1120845_zpszxogcsou.jpg
[/URL][/IMG]
 
Malo kasnim, ali se pridružujem čestitkama! Lepo i dugo da te služi :) Da li je neka akcijska cena za MS230?
 
Nazad
Vrh