Motorne testere

Jel to ovakva testera
P1251045.jpg
u pravu si bio za semeringe radilice mijenjaju se spolja zamijenio sam ih,u jednu prodavnicu 3.5e u drugu 10e,ostao mi je problem sa gasenjem na ovo crveno dugme nije bilo u funkciju,tojest nije bilo zice,ja sam zicu prespojio sa dugmeta gore na elektroniku ima buksna, ali nece da gasi,ako tu treba da ide,pa neznam do cega bi moglo biti,jer dugme crveno je ispravno i dobija spoj kad ga povuces.i moze li mac i lanac sa husdvarne 61 na nju,e da moze nekome koristiti semerinzi i membrane su iste kao u 61
 
kabal za gasenje ide sa prekidaca na masu. znaci negde pod vijak na metalni deo testere. druga strana ide na elektroniku .znaci iz elektronike izlazi mali kablic i ide na jednu stranu prekidaca. druga strana prekidaca ide kablic na masu
 
kabal za gasenje ide sa prekidaca na masu. znaci negde pod vijak na metalni deo testere. druga strana ide na elektroniku .znaci iz elektronike izlazi mali kablic i ide na jednu stranu prekidaca. druga strana prekidaca ide kablic na masu
mene na elektroniku ima buksna i ja sam sa te buksne prespojio kablom na masu kod prekidaca,ali nece da ugasi,mora da je problem do elektronike
 
Ako se ne gasi kad spojis kabal sa buksne od elektronike na masu onda je problem kod elektronike.
Gasenje na sauh nije stetno jedino sto povuce vise benzina pa see udavi i pri sledecem paljenju moze da presisa ako se pali odmah.
vjerovatno je to problem,to bi trebalo zamijeniti elektroniku posto se to vjerovatno nemoze popraviti,ja kad dohvatim zicom do mase vidim varnicenje ali nereaguje nista
 
Poslednja izmena:
zamijenih memebrane i semering na partnerku,ali ima jedan problem tesko upali prvi put,upali pa se ugasi,nece da primi gas,posle pali lako,i nemoze da se regulise ler,kad stisnem gas do pola pa ga pustim dobije veliki ler gas,a kad stisnem pun gas pa pustim skoro se ugasi,inace kida bas dobro,jaca je dosta od 61
 
Koliko su ovi macevi laksi od maceva koji su jeftiniji?
Meni bi ovaj jedan dobro dosao. Doduse, planirao sam da sledeci mac bude 32 zuba tj da ga skratim kako bih dobio malo na snazi ali i ovaj za ovu cenu je super.
 
Da li je realna cena za polovnu stihl ms180c oko 120 evra u dobrom stanju: Kako da budem siguran da nije kopija?
 
Ja mislim da treba doplatiti razliku i uzeti novu... Jel kaoliko sam video ona je 180e nova a polovna je 120-140e... Po meni nema razmisljanja nova i kraj price....
 
A nije sad neka ogromna razlika u ceni.. Cak da nadjem polovnu za 100e opet je ne bi uzeo strpio bi se jos malo i uzeo novu za 180e.. Imas i garanciju i prvi radis sa njom...
 
Nazad
Vrh