Motorne testere

Zvao sam taj oglas,jedino sam na njemu video da ih ima,ostala mu je samo jedna,kaze odlicna,cena 300 e,sto je po meni malo jace,no jedina prepreka je sto je stavio mac od 35 cm na nju,sto je za moje potrebe malo,kad bi jos trebao da menjam i mac i lanac,ispalo bi to dosta,tako da nista od toga.
 
@dejan 351
Zahvaljujem i na ovom broju,ali ovakvu nema.
@Bi Zeleni
Ne znam da li mi se cini,ali bih rekao da je to neki bas stari model,ili mozda gresim?

U sustini i ne mora bas ta,ali mi se ona svidela,jer sam jednom gledao kako radi,covek mi kaze da je od tih srednjih testera po odnosu snage-tezine najbolja.
Razmisljam da li dati tolke pare za tako nesto,jer nisam neko ko se bavi profi secom,trebala bi mi jedna dobra manja testera pored postojece Stihl 070,da je koristim za manje granje i poneko deblo do 30 cm,jer mi sa onom otpadose ledja,a treba da iskrcim ovo leto negde oko hektar sume.
Sad vec polako razmisljam da u izbor ukljucim i neku Stilovku...
 
Ako se ne varam,to su stariji modeli,a Sa MS oznakom noviji,jel imaju da se nadju svi rezervni delovi za njih?
Npr. meni su za moju 070 rekli da se ne moze naci membranska pumpa za podmazivanje lanca.
 
mislio sam ms 230,ms 250,ms 260,tacno je da su noviji,tacnije od 2002.godine je uvedena nova oznaka,ali i za ove starije ima delova
 
Hvala druze,ali zvao sam vec taj broj,od ovoga sto ima na slikama ostalo je samo par komada,ili su jako male (Stihl Ms 180) ili su vece,ne ide mi u glavu kako ljudi ne azuriraju malo te oglase,na slikama sve ima,a kad pozoves ono...
 
Drazene hvala,ali ipak bih uzeo neku malo jacu,da ne moram za svako malo deblje drvo da palim veliku.
Ovo sa oglasa izgleda jako lepo,ali nesto me buni,kako nema Ms oznaku,a sija se ko nova??ili je mozda farbana??
 
Drazene hvala,ali ipak bih uzeo neku malo jacu,da ne moram za svako malo deblje drvo da palim veliku.
Ovo sa oglasa izgleda jako lepo,ali nesto me buni,kako nema Ms oznaku,a sija se ko nova??ili je mozda farbana??
ma nije druze farbana ima oznaku ms290 nego je on zove 029 tako sam i ja dok sa imao ms180 zvao 018..:ppozdrav:
 
Šta može biti problem kod testere, kad je upalim radi lepo dok je pod saugom, i na leru, a čim joj dam gas, ona se ugasi.... Membrane sam menjao zimus....
 
Nazad
Vrh