Motorne testere

Meni nije jasno kako ne sipaju gorivo na te filmove a ne gase i jure ih sve na jedan rezervoar...jedino ako nosi sa sobom neku kanticu,moram i ja da vidim taj film.
 
И те "тексашке" и оне са Брусом Кемпбелом. :osmeh:

source.gif
 
Posle dužeg premišljanja i kraće potrage ipak sam se odlučio za stila. Pokušao sam da ubedim sebe da kupim husqvarnu ali ipak je došla jedna 26ica. Pošto se ne bavim profesionalno šumarijom uzo sam polovnu kod Erka u Pazaru i nisam pogrešio. Spremila 20 kubika bez greške za doručak
Svaka preporuka za njega, čovek ima punu sobu testera za svakoga po nešto
5f38bd578ae4d41aa9aad639dfb87e4f.jpg


Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
Drugu je stigla ms 260 iz inostranstva i prodao bi je. Razmisljam se jer nije da mi je potrebna, al ovo mu sad dodje kao neki znak da je uzmem za mali novac.
Od koje godine se proizvodila ms 260 tj kada je zamenila oznaku 026?
 
Posto sam video da kolega Pesut hvali Erka iz Novog Pazara pogledao sam njegovu ponudu na Kupujemprodajem. Stvarno puno testera nudi, medju njima i stihl 026.
Imam malu Dolmar 102 i ona je bas slaba, kao igracka. Nedostaje mi jedna pouzdana i jaca za secenje u zabranu, godisnje ne vise od 15 do 20 m3 drva. Koju mi od ovih sto ih on nudi preporucujete a da cena ne bude veca od 300e.

https://www.kupujemprodajem.com/188726-1-erko--svi-oglasi.htm
 
Ja sam pre par godina od njega kupio dve brusilice. Kako je reko tako je i bilo, a za tu cenu sto sam kod njega dobio nigde na KP nisam naso. Ovaj Erko verujem da ima dobre masine, ali covek ide na glancanje i na osnovu toga vece cene.
 
Nazad
Vrh